Balkan Şampiyonası hazırlıkları başladı

25 Mayıs 2017 18:29- Son Güncelleme - 25 Mayıs 2017 18:29
Google news abonelik

Türkiye Judo Kadın Ümit Milli Takımı, Balkan Şampiyonası'nın hazırlıklarına başladı.

Türkiye Judo Federasyonu Başkanı Sezer Huysuz, kentteki bir otelde 14 kişiden oluşan takımla toplantı yaparak sporculara moral verdi.

Huysuz, burada AA muhabirine yaptığı açıklamada, Bakü'de gerçekleştirilen 4. İslami Dayanışma Oyunları'nda takım olarak önemli başarılara imza attıklarını söyledi. 

Türkiye Judo Kadın Ümit Milli Takımı'nın gelecek hafta Tekirdağ'da düzenlenecek olan Balkan Şampiyonası için çalışmalara başladığını aktaran Huysuz, şöyle konuştu:

"Balkan Şampiyonası'nın ardından Avrupa Gençlik Olimpiyatları Festivali (EYOF) var. Ümit takımımız geleceğimiz. 2024 olimpiyatlarının kadrosu burada. Onlara daha iyi imkanlar sunabilmek için çabalıyoruz. Yönetim ve teknik ekibimizle beraber altyapı oluşturuyoruz."

Sporcuların var gücüyle çalıştığını ifade eden Huysuz, "Ümit kadın burada, erkek takımımız Samsun'da, gayet mutluyuz. Antrenmanda olan arkadaşlarımız inşallah gelecek hafta Tekirdağ'daki Balkan Şampiyonası'na katılıp Avrupa Şampiyonası için tekrar burada kampa girecekler." açıklamasında bulundu.

Premier Lig, La Liga, Bundesliga, NBA, F1, Portekiz Ligi, UFC S Sport Plus'ta! Taahhüt yok, kurulum yok, tıkla hemen izle!