Balotelli'den Ibrahimovic'e ağır cevap!

Akın Ungan
19.10.2023 - 08:38 | Son Güncellenme: 19.10.2023 - 08:54

Adana Demirspor'a geri dönen Mario Balotelli, efsane futbolcu Zlatan Ibrahimovic'in kendisi hakkında sözlerine sert şekilde cevap verdi. İşte detaylar.

Balotelli'den Ibrahimovic'e ağır cevap!

Sezon başında Adana Demirspor'a geri dönen Mario Balotelli, Zlatan Ibrahimovic'in daha önce kendisi hakkında yaptığı açıklama hakkında konuştu. Balotelli, eski takım arkadaşına sert bir dille cevap verdi.

"Sebep yokken saldırması çok garip"

TV Play'in Twitch kanalına açıklamalarda bulunan Mario Balotelli, "Bana sebep yokken saldırması çok garip. Leao'nun harika bir oyuncu olduğu konusunda kendisiyle aynı düşünüyorum, ancak tribünlere oynamaktan bahsederken neyden bahsettiğini anlayamadım. Bunu söyleme şekli beni rahatsız etti" dedi.

"Aptalca... Şimdi de kendini Tanrı sanan garip bir karakter oldu"

Balotelli, "Herkesin kendi fikirleri olabilir. Ronaldo'nun Maradona'dan daha iyi olduğunu düşünebilirim. Oyuncuları karşılaştırabilirsiniz ama onun yaptığı gibi değil. Sahada bana yardımcı olduğu her an için ona her zaman teşekkür ettim, ancak bu biraz aptalca bir açıklama. Şimdi de kendini Tanrı sanan garip bir karakter oldu" ifadelerini kullandı.

İlgini Çekebilir
Ibrahimovic'ten Balotelli'ye gönderme!
Habere Git

Balotelli'den Ibrahimovic'e ağır hakaret

"Ibrahimovic için üzgünüm, ancak o büyük bir s..." diye hakaret eden Balotelli, "Bana dünyanın en iyilerinden biri olma şansını kaçırdığımı söyleyebilir, bu doğru. Bizim yeteneklerimize sahip çok az kişi var. Ona göre çok daha fazlasını yapmalıydım ve haklı da... Altın top bile kazanabilirdim" sözleri ile konuşmasına devam etti.

"Şampiyonlar Ligi'ni kazanmak için Barcelona'ya gitti, bize elendi"

Ibrahimovic'in Inter'den Barcelona'ya transfer olmasının ardından İtalyan kulüple Şampiyonlar Ligi şampiyonluğu yaşayan Balotelli, "Ibrahimovic'in gidişi Inter'in Şampiyonlar Ligi'ni kazanmasını sağladı. Eğer Inter'de kalsaydı o üç oyuncu gelmeyecekti. Çok iyi anlaştığım Sneijder, o yıl kral olan Milito ki dokunduğu her şey altına dönüşüyordu. Ve Eto'o... Ibrahimovic, Şampiyonlar Ligi'ni kazanmak için Inter'den Barcelona'ya gitti. Yarı finalde bize elendi. Biz ise Şampiyonlar Ligi'ni kazandık" dedi.

İlk cevabı Şampiyonlar Ligi kupasıyla oldu

Balotelli'nin Ibrahimovic'e verdiği ilk cevap kişisel sosyal medya hesabı üzerinden Şampiyonlar Ligi kupasıyla olmuştu. Kupayla bir fotoğrafını yayınlayan Balotelli, kariyerinde hiç Şampiyonlar Ligi şampiyonluğu yaşayamayan Ibrahimovic'i gönderiye etiketledi.

İlgini Çekebilir
Ali Koç'tan Erden Timur'a: Yalan ve iftira
Habere Git

Ibrahimovic, Balotelli için ne demişti?

Ibrahimovic, kariyerine Adana Demirspor'da devam eden eski takım arkadaşı Mario Balotelli hakkında "Yeteneği sayesinde kendi geleceğini yaratma fırsatı vardı ama Balotelli bunu kaçırdı. Çok yazık. Mario gerçekten çok yetenekli bir oyuncuydu ama tüm yeteneklerini kaybetti. Rafael Leao, Balotelli gibi değil. İkisini kıyaslamak yanlış bir değerlendirme olur" demişti.

Oil Wrestling
4.2
Senin için hazırladığımız haberler