• Diğerleri

"Bana göre galibiyeti hak ettik ama..."

Ziraat Türkiye Kupası G Grubu'nda Torku Konyaspor ile 1-1 berabere kalan İnegölspor'un teknik direktörü Taşkın Güngör, rakipleri karşısında galibiyeti kaçırdıklarını söyledi.
9 Ocak 2016 19:25- Son Güncelleme - 9 Ocak 2016 19:25
Google news abonelik
"Bana göre galibiyeti hak ettik ama..."

Güngör, maçın ardından gazetecilere yaptığı açıklamada, Torku Konyaspor karşısında galibiyeti kaçırdıkları için üzgün olduklarını dile getirdi.

Galibiyeti hak ettiklerini ifade eden Güngör, şöyle konuştu:
"Galip gelseydik çok daha iyi olurdu. Bana göre galibiyeti hak ettik ama takımların taktiksel bir özelliğinin olması gerektiğini ve taktik oyuncusu bulmamız gerektiğini herkesin bilmesi gerekiyor. Bu maçta özellikle top rakipteyken yarı alana çekilen, alanı daraltan, topu kaptığımızda da çabuk hücuma çıkan bir takım yapmaya çalıştık. Kampta 3-4 gün sadece bu konu üzerine çalıştık. Bunu da iyi başardı sporcularımız. Salı günü deplasmanda Konya ile tekrar karşılaşacağız ve yorucu bir karşılaşma olacak. Sonuçta biz 2. Lig takımıyız. Üst seviye testlerle, büyük imkanlarla çalışan kulüpler değiliz. O yüzden fiziksel düşüş sıkıntısı olabilir ki umarım bu konuda büyük sıkıntılar yaşamayız"

2. Hafta / Maniz 05 - M'gladbach: 1-3 (Özet)