Bandırma'da Batuhan Karadeniz çılgınlığı!

05.05.2019 - 15:37 | Son Güncellenme: 05.05.2019 - 15:37

Bandırmaspor Baltok'un golcüsü Batuhan Karadeniz, 90+6'da attığı golle Bandırma halkına büyük bir sevinç yaşatırken, rakip takım Fethiyespor'u ise adeta yıkıma uğrattı.

TFF 2.Lig Kırmızı Grup'da Bandırmaspor Baltok, Batuhan Karadeniz’in 90+6. dakikada attığı golle sahasında Fethiyespor’u 2-1 yendi ve kümede kaldı. Muğla ekibi Fethiyespor ise TFF 3.Lig'e düşen son takım oldu.

Bandırma 17 Eylül Stadı'nda oynanan ve TFF 2.Lig Kırmızı Grup'ta düşme hattındaki iki takım olan Bandırmaspor Baltok ile Fethiyespor'un mücadelesi 2-1 ev sahibi ekibin galibiyetiyle sonuçlandı.

Bu sonuca göre TFF 3.Lig'e düşen son takım da Fethiyespor oldu.

Son düdükle birlikte bordo-beyazlı taraftarlar stadı adeta bayram yerine çevirdi

Maç sonunda sahaya inen Bandırmaspor Baltok taraftarları futbolcuları kucaklayarak stadı adeta bayram yerine çevirdi. Statta çalınan oyun havaları ve stada giren davullara eşlik eden taraftarlar galibiyeti ve beraberinde gelen kümede kalma coşkusunu doyasıya yaşadı.

Taraftarlar, 1-1 devam eden maçın 90+6. dakikasında Bandırmaspor'un ikinci golünü kaydeden ve takımını küme düşmekten kurtaran Batuhan Karadeniz'i de maç sonunda bağrına bastı.

Bazı taraftarlar Bandırmasporlu futbolcularla selfie çektirme yarışına girerken, Bandırmasporlu futbolcular ise TFF 3.Lig'e düşme şoku yaşayan Fethiyesporlu futbolcuları teselli etmeye çalıştı. (Skor)

Senin için hazırladığımız haberler