• Diğerleri

Bankalar bugün açık mı? Bankalar saat kaçta açılıyor, kaçta kapanıyor? 2020 Banka çalışma saatleri

Bankalar bugün açık mı? sorusu 15 ile uygulanan sokağa çıkma yasağı nedeniyle soruluyor. Koronavirüs tedbirleri kapsamında TBB'nin aldığı tavsiye kararına uyarak bazı bankalar mesai saatlerinde değişiklik yapmıştı. Ancak normalleşme adımları kapsamında bankalar teker teker eski saatlerine geri dönüyor. Peki 2020 Garanti, İş Bankası, Denizbank, Akbank, Halkbank, Ziraat ve diğer bankaların yeni çalışma saatleri kaçta? Bankalar kaçta açılıyor, kaçta kapanıyor?
18 Mayıs 2020 17:27- Son Güncelleme - 18 Mayıs 2020 17:27
Google news abonelik
Bankalar bugün açık mı? Bankalar saat kaçta açılıyor, kaçta kapanıyor? 2020 Banka çalışma saatleri

BUGÜN BANKALAR AÇIK MI? 18 MAYIS PAZARTESİ 

Koronavirüs tedbirleri kapsamında sokağa çıkma yasağının ilan edildiği 15 ilde, 18 mayıs pazartesi günü yani bugün banka şubeleri açık olamayacak. 19 Mayıs Salı Günü de Gençlik ve Spor Bayramı kutlanacağı için banka şubeleri resmi tatil olarak tüm yurttaki banka şubeleri kapalı olacak. 

Bankaların çalışma saatleri, Mart ayı sonlarında TTB'nin önerisi ile değişti. Türkiye Bankalar Birliği (TBB),bankalara Covid-19 salgını ile ortaya çıkan olağan üstü durum nedeniyle, "takdiri üyelere ait olmak üzere" yeni çalışma saatleri olarak 12.00 ile 17.00 arasını önerdi. Bu açıklamadan sonra bazı bankalar çalışma saatlerini değiştirdi. Son günlerde ise bankalar normalleşme adımları kapsamında eski çalışma saatlerine dönüyor. Bankaların mesai saatleri şöyle...

Matchroom Boxing Night | Juan Francisco Estrada vs Dewayne Beamon