AjanssporAjansspor uygulamasını indir

Baraj 34. bölüm detayları, "Yeni bölüm özeti, fragmanı ve oyuncuları..."

İlk Yayınlanma : 06 Nis 2021 - 19:29 / Son Güncelleme : 06 Nis 2021 - 19:31

Baraj 34. bölüm izle. Nazım, Nehir'i kurtardıktan sonra Nehir'e karşı daha ılımlı ve daha duygusal davranmaya başlar. Öte yandan Bahar, Nazım'ı kaybetmemek için Nehir'in başına gelenleri büyük bir özveri ile saklamaya çalışır. Peki, Baraj 34. bölüm özeti var mı?

Baraj 34. bölüm detayları, "Yeni bölüm özeti, fragmanı ve oyuncuları..."

Baraj 34. bölüm izle. FOX TV ekranlarında her salı günü yayınlanan Baraj dizisi, ratinglerde iyi derece elde ediyor. Nazım'ın Nehir'le yakınlaştığına dair ilk detaylar gösterilirken, FOX TV dizinin son bölümüne ilişkin ilk ipuçlarını yayınladı. Baraj 34. bölüm izle. Salı günleri adeta ekrana kilitlenen izleyiciler, şimdiden Baraj dizisi hakkında daha fazla bilgi alma peşinde. Peki, Baraj dizisi canlı izlemek için ne yapmak gerekiyor? Nitekim son günlerde, Baraj dizisi 34. bölüm izle, Baraj canlı izle, Baraj son bölüm izle gibi aramalar yapılmakta.

Baraj 34. bölüm özeti

Nazım, Nehir’in Bahar ve Azra hakkında söylediklerine bir kez daha inanmayınca Nehir artık Nazım defterini tamamen kapatır. Fakat Nehir’in kısa sürede yeni bir adamla yakınlaştığını gören Nazım da Nehir defterini kapatmış mıdır? Üstelik bu yeni adamın Nehir’le yakınlaşmasının sebebi nedir? Diğer yandan Tarık, Zahra ve İbrahim, Meryem’i de alıp Halit’in köyünün yolunu tutarlar. Hem düğünden hem de cesetten kurtulabilecekler midir?

Baraj yeni bölüm fragmanı

 

Baraj oyuncuları

NAZIM GÜNEY (FEYYAZ DUMAN)
NEHİR AKSU (BİRAN DAMLA YILMAZ) 
TARIK YILMAZ (BURAK YÖRÜK)
ZERRİN (SUMRU YUVRUCUK)
Zahra (İman Casablanca)