AjanssporAjansspor uygulamasını indir

Baraj 34. bölüm fragmanı izle FOX TV YouTube

İlk Yayınlanma : 30 Mar 2021 - 15:52 / Son Güncelleme : 30 Mar 2021 - 15:58

Baraj 34. bölüm fragmanı izle. Baraj dizisinin 34. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Dizinin son bölümünde Nazım ateşlerin içine girip Nehir'i son anda kurtarmıştı. Sonrasında hastanede devam eden yeni bölümün en dikkat çekici yanı, Nazım ile Nehir arasında başlayan aşk duygularıydı. Peki, Nazım Nehir'den hoşlanıyor mu? Gelecek haftaki bölümde ne olacak? Baraj 34. bölüm fragmanı izle yöntemleri neler?

Baraj 34. bölüm fragmanı izle FOX TV YouTube

Baraj 34. bölüm fragmanı izle. Baraj 34. bölüm fragmanı yayınlandı mı? FOX TV ekranlarında her salı günü yayınlanan Baraj dizisi, ratinglerde iyi derece elde ediyor. Baraj dizisi ile Yasak Elma dizisinin birleştirileceği duyumları henüz yeniyken, FOX TV dizinin son bölümüne ilişkin ilk ipuçlarını yayınladı. Baraj 34. bölüm fragmanı izle. Salı günleri adeta ekrana kilitlenen izleyiciler, şimdiden Baraj dizisi hakkında daha fazla bilgi alma peşinde. Peki, Baraj dizisi fragmanı izlemek için ne yapmak gerekiyor? Nitekim son günlerde, Baraj 34. bölüm fragmanı izle, Baraj fragmanı izle, Baraj yeni bölüm fragmanı izle gibi aramalar yapılmakta.

Baraj 34. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Salı günlerinin vazgeçilmez dizilerinden Baraj'ın 34. bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Dizinin her hafta 2 farklı fragmanı yayınlanıyor. Bazı haftalarda 1 fragman paylaşıldığı da oluyor. Ancak, dizinin yeni bölüm fragmanları her zaman, yeni bölüme 1 veya 2 gün kala internete yükleniyor.

Baraj yeni bölüm özeti

Nazım’ın Nehir’in hayatını kurtarması sonunda ikisinin de duyguları hakkında dürüst olmalarına sebep olur. Bahar ise bir yandan Nehir’in başına gelenlerin sebebini saklamaya bir yandan da Nazım’ı kaybetmemeye çalışır. Fakat Azra’nın geçmişinin onu yakalaması ve Mert’in kaçırılması her şeyi karıştıracaktır. Diğer yandan Tarık, Zahra ve İbrahim bir yandan Halit ve Hayriye’nin evlilik teklifi, bir yandan Meryem’in cesedi ve bir yandan da Bahar’ın onları Halil’in cinayetiyle suçlaması üzerine iyice köşeye sıkışmışlardır.

Baraj yeni bölüm fragmanı

 

Baraj dizisinin son fragmanı

 

Baraj oyuncuları

NAZIM GÜNEY (FEYYAZ DUMAN)
NEHİR AKSU (BİRAN DAMLA YILMAZ) 
TARIK YILMAZ (BURAK YÖRÜK)
ZERRİN (SUMRU YUVRUCUK)
Zahra (İman Casablanca)