AjanssporAjansspor uygulamasını indir

Baraj 35. bölüm fragmanı izle FOX TV YouTube

İlk Yayınlanma : 06 Nis 2021 - 19:33 / Son Güncelleme : 06 Nis 2021 - 19:35

Baraj 35. bölüm fragmanı izle. Baraj dizisinin 35. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Dizinin son bölümünde Nazım ateşlerin içine girip Nehir'i son anda kurtarmıştı. Sonrasında hastanede devam eden yeni bölümün en dikkat çekici yanı, Nazım ile Nehir arasında başlayan aşk duygularıydı.

Baraj 35. bölüm fragmanı izle FOX TV YouTube

Baraj 35. bölüm fragmanı izle. Baraj 35. bölüm fragmanı yayınlandı mı? FOX TV ekranlarında her salı günü yayınlanan Baraj dizisi, ratinglerde iyi derece elde ediyor. Baraj dizisi ile Yasak Elma dizisinin birleştirileceği duyumları henüz yeniyken, FOX TV dizinin son bölümüne ilişkin ilk ipuçlarını yayınladı. Baraj 35. bölüm fragmanı izle. Salı günleri adeta ekrana kilitlenen izleyiciler, şimdiden Baraj dizisi hakkında daha fazla bilgi alma peşinde. Peki, Baraj dizisi fragmanı izlemek için ne yapmak gerekiyor? Nitekim son günlerde, Baraj 35. bölüm fragmanı izle, Baraj fragmanı izle, Baraj yeni bölüm fragmanı izle gibi aramalar yapılmakta.

Baraj 35. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Salı günlerinin vazgeçilmez dizilerinden Baraj'ın 35. bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Dizinin her hafta 2 farklı fragmanı yayınlanıyor. Bazı haftalarda 1 fragman paylaşıldığı da oluyor. Ancak, dizinin yeni bölüm fragmanları her zaman, yeni bölüme 1 veya 2 gün kala internete yükleniyor.

Baraj yeni bölüm özeti

Nazım, Nehir’in Bahar ve Azra hakkında söylediklerine bir kez daha inanmayınca Nehir artık Nazım defterini tamamen kapatır. Fakat Nehir’in kısa sürede yeni bir adamla yakınlaştığını gören Nazım da Nehir defterini kapatmış mıdır? Üstelik bu yeni adamın Nehir’le yakınlaşmasının sebebi nedir? Diğer yandan Tarık, Zahra ve İbrahim, Meryem’i de alıp Halit’in köyünün yolunu tutarlar. Hem düğünden hem de cesetten kurtulabilecekler midir?

Baraj oyuncuları

NAZIM GÜNEY (FEYYAZ DUMAN)
NEHİR AKSU (BİRAN DAMLA YILMAZ) 
TARIK YILMAZ (BURAK YÖRÜK)
ZERRİN (SUMRU YUVRUCUK)
Zahra (İman Casablanca)

Baraj yeni bölüm fragmanı