AjanssporAjansspor uygulamasını indir

Baraj 38. Bölüm Fragmanı - Baraj Yeni Bölüm Özeti

İlk Yayınlanma : 04 May 2021 - 17:34 / Son Güncelleme : 04 May 2021 - 17:49

Baraj dizisi ne zaman, hangi kanalda ve saat kaçta yayınlanıyor? Baraj 38. bölüm fragmanı, yeni bölüm özeti ve dizinin oyuncuları haberimizde.

Baraj 38. Bölüm Fragmanı - Baraj Yeni Bölüm Özeti

Televizyonun sevilen yapımlarından Baraj dizisi, bugün yeni bölümüyle ekranlarda olacak. Bu nedenle, dizinin sıkı takipçileri yeni bölüme dair detayları araştırmaya başladı. Kısa süre önce, Baraj dizisinin 38. bölüm özeti ve fragmanı yayınlanmıştı. Yani, Baraj'ın yeni bölümüne dair ilk detaylar izleyiciye sunulmuştu. Peki, Baraj dizisi ne zaman, hangi kanalda ve saat kaçta yayınlanıyor? Baraj 38. bölüm fragmanı ve yeni bölüm özeti haberimizde.

Baraj dizisi ne zaman, hangi kanalda, saat kaçta?

Binlerce kişi tarafından takip edilen Baraj dizisi her salı günü saat 20.00'de Fox TV kanalında yayınlanmaktadır. Ayrıca, dizinin eski bölümleri ve yeni bölüm fragmanları da kanal üzerinden izleyiciyle buluşturuluyor.

Baraj 38. Bölüm Fragmanı

 

Baraj 38. Bölüm Özeti

Zahra’nın Tarık’ı ifşa etmesi, Nehir ve Nazım’ın gerçekleri görmesini sağlamıştır fakat Tarık ve Bahar’ın planı Zahra’nın kısa sürede suçlamasını geri almasına ve Nehir’le Nazım’ın elinde delil kalmamasına sebep olur. Nehir ve Nazım tüm gerçekleri ortaya çıkarmaya çalışırken Halit’in de olanları öğrenmesi gözünü kan bürümesine sebep olur. Bahar’ın Azra hakkındaki gerçekleri öğrenmesinin ise herkesin hayatını derinden etkileyecek sonuçları olacaktır.

Baraj Dizisi Yeni Bölüm Fragmanı

 

Baraj dizisi oyuncuları

  • Feyyaz Duman Biran Damla Yılmaz
  • Burak Yörük
  • Sumru Yavrucuk
  • Iman Casablanca
  • Sait Genay
  • Tuna Orhan