Baraj Dizisi 29. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Baraj dizisi yeni bölüm fragmanı izle

Baraj dizisi yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Baraj 29. bölüm fragmanı izle Dizinin yayınlanması ile birlikte bazı izleyiciler ilk bölümleri izlemek için araştırma yapıyor. Baraj dizisi 29. bölüm fragman izle, Baraj dizisi 29. bölüm fragman izle araştırmalar yapmaya devam ediyorlar. Peki nasıl izlerim? İşte yeni trend olan dizi hakkında tüm detaylar... Oyuncu kadrosunda kimler var, son bölümde neler oldu, yeni bölüm özeti ve replikleri izle! Tüm detaylar haberimizde...
23 Şubat 2021 23:11- Son Güncelleme - 23 Şubat 2021 23:15
Google news abonelik

VİDEO FRAGMAN İZLE | Baraj dizisi yeni bölüm fragmanını izlemek için araştırmalar sürüyor. Habere devam ederek Baraj dizisi hakkınad detaylara ve yeni bölüm fragmanı için detaylara ulaşabilirsiniz. Haberin en sonunda ise fragman yer alıyor. Sitede okumaya devam ederek fragmana ulaşabilirsiniz.

Dizinin konusu nedir?

1977 yapımlı, başrollerinde Türkan Şoray ve Tarık Akan’ın oynadığı “Baraj” isimli filmin dizi uyarlaması olarak izleyici karşısına çıkacak olan yapımda Nazım’ın (Feyyaz Duman), internette bir arkadaşlık sitesinde Nehir’le (Biran Damla Yılmaz) tanışma hikayesi konu alınıyor. Birbirlerini hiç görmemiş olma durumu, Nehir’in fotoğrafını göndermesiyle değişir. Nehir’in çok güzel ve kendinden genç olduğunu düşünen Nazım yüzündeki yara yüzünden kendi fotoğrafını göndermeye çekinir ve Nehir’in ısrarı ve onu kaybetme korkusundan dolayı Nazım, baraj inşaatına İstanbul’un renkli hayatından sürgün gönderilmiş, yakışıklı ve çapkın bir genç olan Tarık’ın (Burak Yörük) fotoğrafını gönderir. Nehir’in fotoğraftaki Tarık’ı beğenmesi ve sürpriz bir şekilde baraja gelmesi işleri karıştıracaktır...

Baraj dizisi 29. bölüm fragmanı izle

Nehir, Mert’i kaybetmenin eşiğindedir fakat Mert’ten ayrılmaya niyeti yoktur. Bunun için gerekirse karşısına Bahar’ı, yasayı ve hatta Nazım’ı bile almaya razıdır. Tarık, Nehir’e yardımcı olmak istese bile bir taraftan Bahar’ın tehdidi diğer yandan ise Zahra’nın Meryem’i öldürmüş olmasıyla ilgilenmek zorundadır.

Oyuncu kadrosunda kimler var?

NAZIM GÜNEY (FEYYAZ DUMAN)
NEHİR AKSU (BİRAN DAMLA YILMAZ) 
TARIK YILMAZ (BURAK YÖRÜK)
ZERRİN (SUMRU YUVRUCUK)
Zahra (İman Casablanca)

Premier Lig, La Liga, Bundesliga, NBA, F1, Portekiz Ligi, UFC S Sport Plus'ta! Taahhüt yok, kurulum yok, tıkla hemen izle!