AjanssporAjansspor uygulamasını indir

Barbaroslar Akdeniz'in Kılıcı 4. bölüm izle - TRT Barbaros dizisi izle

Ajansspor Editör
Ali Bozkurt
İlk Yayınlanma : 07 Eki 2021 - 17:08 / Son Güncelleme : 14 Eki 2021 - 18:02

TRT dizisi Barbaroslar Akdeniz'in Kılıcı heyecanla takip edilmeye devam ediyor. Barbaroslar Akdeniz'in Kılıcı izle, son bölüm izle ve 4. bölüm izle gibi aramalar da sürüyor. Barbaroslar Akdeniz'in Kılıcı dizisi konusu nedir ve oyuncu kadrosunda kimler var? İşte detaylar...

Barbaroslar Akdeniz'in Kılıcı 4. bölüm izle - TRT Barbaros dizisi izle

TRT 1’in yeni projesi “Barbaroslar Akdeniz’in Kılıcı” her Perşembe günü saat 20.00’de izleyici ile buluşuyor.  Merakla beklenen dizi için geri sayım devam ederken dizinin oyuncu kadrosu ve karakterleri hakkında paylaşılan bilgiler dikkat çekti.

 

Yönetmenliğini Doğan Ümit Karaca’nın üstlendiği, senaryosunu Mustafa Burak Doğu ve Ethem Arslan’ın yazdığı dizinin başrollerinde ise Engin Altan Düzyatan, Ulaş Tuna Astepe, Yiğit Özşener, Yetkin Dikinciler,  Pelin Akil Altan, Caner Topçu, İsmail Filiz, Gülcan Arslan, Devrim Evin, Melis Babadağ ve Bahadır Yenişehirlioğlu yer alıyor.

Barbaroslar Akdeniz'in Kılıcı 4. bölüm izle - TRT Barbaros dizisi izle

 

Midilli Fatihi Yakup Ağa’nın oğulları İshak, Oruç, Hızır ve İlyas babalarının ölümünden sonra ayrı düşmüşlerdir. Oruç ve İlyas, İshak Ağalarının karşı çıkmasına rağmen denizlere açılmışlardır. İshak, Hızır’ın baba ocağı Midilli’de olmasından çok memnundur ancak Hızır’ın aklında da kitapçı Süleyman Usta ile birlikte peşine düştüğü büyük ve kutsal “sır” vardır. Ancak bu kutsal sırrın tek arayanı onlar değildir. Bu uğurda her kötülüğü yapabilecek olan Pietro da boş durmamaktadır. Baba Oruç ve İlyas korumalık görevini üstlendikleri gemide bir saldırıya uğrarlar. Bu saldırıdan sonra Oruç ve İlyas yeni bir düşman edinirler: Antuan!

Midilli'den çıkan dört kardeşin, tehlikelere göğüs gererek yükselmelerini ve denizlerin fatihi olmalarını konu alan Barbaroslar: Akdeniz'in Kılıcı ; Sipahi Yakup Ağa'nın dört oğlu olan İshak, Oruç, Hızır ve İlyas’ın, Barbaros kardeşlere dönüşme serüvenini anlatacak. Çekimleri Antalya, Marmaris ve İstanbul’da devam eden dizi TRT 1 ekranlarında izleyici ile buluşuyor.