Barış Murat Yağcı'nın zor seçimi: Aile mi Beşiktaş mı?

ING Basketbol Süper Ligi'nde Bahçeşehir Koleji ile Beşiktaş karşı karşıya geldi. Survivor'dan tanıdığımız ünlü oyuncu Barış Murat Yağcı da Akatlar Spor Salonu'nda karşılaşmayı takip edenler arasında yer aldı. Peki Barış Murat Yağcı kimdir, Bahçeşehir Baş Antrenörü Erhan Ernak ile nereden tanışıyor, aile bağı var mı? Detaylar haberimizde...
12 Aralık 2020 14:09- Son Güncelleme - 12 Aralık 2020 15:11
Google news abonelik

Beşiktaş, ING Basketbol Süper Ligi'nin 12. hafta maçında Bahçeşehir Koleji'nin konuğu oldu. Akatlar'daki karşılaşmayı ünlü oyuncu Barış Murat Yağcı da salonda takip etti. 

Bir tarafta aile diğer tarafta tuttuğu takım

Bir tarafta aile diğer tarafta tuttuğu takım

Bahçeşehir Koleji Baş Antrenörü Erhan Ernak ve Şehmus Hazer (Beşiktaş)

Bahçeşehir Koleji - Beşiktaş maçı, Barış Murat Yağcı için farklı anlamlar taşıyan bir karşılaşma oldu.

Zafer Aktaş ile yollarını ayıran Bahçeşehir, yoluna yardımcı antrenör Erhan Ernak ile devam etme kararı aldı. Ernak, ünlü oyuncunun basketbolla tanışmasındaki en önemli isim olmanın yanı sıra üvey babası. Ancak Barış Murat Yağcı, Erhan Ernak'ı öz babası gibi seviyor. Bir diğer tarafta da, Yağcı'nın tuttuğu takım Beşiktaş vardı. Mücadelede kazanan 86-76'lık skorla Beşiktaş oldu. 

Geçtiğimiz günlerde gündeme düşmüştü

Barış Murat Yağcı, geçtiğimiz günlerde bir başka Survivor yarışmacısı Nisa Bölükbaşı ile olan görüntüleriyle gündeme gelmişti. 

https://ajansspor.com/haber/survivor-baris-ile-nisa-bolukbasi-sevgili-mi-oldu-iste-goruntuleri-442325