Başakşehir ve Trabzon transferde karşı karşıya! Resmi açıklama geldi...

Keçirörengücü'nün stoperi Erdi Dikmen'i Başakşehir ve Trabzonspor transfer etmek istiyor. Ankara ekibinden Erdi'nin transferiyle ilgili açıklama geldi. İşte detaylar...
12 Temmuz 2020 12:04- Son Güncelleme - 12 Temmuz 2020 12:12
Google news abonelik

Keçirörengücü'nün stoperi Erdi Dikmen'i Medipol Başakşehir ve Trabzonspor takibe aldı. Erdi'nin transferi hakkında Keçiörengücü'nden resmi transfer açıklaması geldi.

Başakşehir, Trabzon ve G.Birliği takipte!

Radyospor'da Salim Manav'ın canlı yayın konuğu olan Keçiörengücü Teknik Direktörü Serkan Özbalta, "Erdi Dikmen takımımızda gelişim gösterdi. Erdi'nin fizik gücüyle birlikte ayak tekniği çok iyi. Erdi Süper Lig'de birçok takım tarafından takip ediliyor. Erdi için Başakşehir, Trabzonspor ve Gençlerbirliği'nden birçok yetkili maçlarımızı takip etti." ifadelerini kullandı.

Hedefi Süper Lig

Kişisel hedefinin Süper Lig'de çalışmak olduğunu belirten Özbalta, "Bu sezon bulunduğumuz konumun üstünde ligi bitirebilecek bir oyun anlayışı sergiledik. 1. Lig'de ilk yılımızda şu andaki konumumuz başarı fakat Play-Off hattında olabilirdik. 1. Lig, 2. ve 3. Lig gibi değil, bu ligde kariyeri daha iyi olan oyuncular var. Kişisel hedefim önümüzdeki sezon üst ligde çalışmak. Süper Lig'de çalışabileceğimi inanıyorum." dedi.

Metin Uçar dünyada 2. sırada!

Metin Uçar dünyada 2. sırada!

Pas oyununu tercih ettiklerini belirten Serkan Özbalta, kalecileri Metin Uçar'ın 34 isabetli pas sayısı ile Bayer Leverkusen file bekçisi Lukáš Hrádecký'ın ardından dünyada bu alanda 2. sırada olduğunu söyledi.

11 kişi kaleyi kapattı! Duvar oldular...