Trabzonspor Başkanı Ahmet Ağaoğlu Basel Maçının Oynanacağını Söyledi

Akın Ungan
09.02.2023 - 16:10 | Son Güncellenme: 09.02.2023 - 16:24

Trabzonspor, Konferans Ligi'nde Basel ile karşılaşacak. Ahmet Ağaoğlu, UEFA ile görüştüklerini ve çalışmaların maçın oynanacağı şeklinde olduğunu söyledi.

UEFA Konferans Ligi play-off turunda Trabzonspor, İsviçre'nin Basel takımı ile karşı karşıya gelecek. Trabzonspor Başkanı Ahmet Ağaoğlu, oynanacak ilk karşılaşma öncesi UEFA yetkilileriyle görüştüklerini ve çalışmalarının maçın oynanacağı şeklinde olduğunu söyledi.

UEFA şehrin depremden etkilenip etkilenmediğini sordu

Başkan Ahmet Ağaoğlu, UEFA yetkililerinin depremle alakalı şehirde bir sıkıntı olup olmadığını kendilerine sorduğunu belirtti.

"Fiziki şartlarda bir sıkıntı yoksa UEFA maçı oynatıyor"

UEFA'ya kentin depremden etkilenmediğini söylediklerini ifade eden Ağaoğlu, "'Mental olarak da durumu biliyorsunuz' dedik. Fiziki şartlarda bir sıkıntı yoksa UEFA maçı oynatıyor. Biz de bu maçın hazırlıklarına yarın başlayacağız. Çalışmalarımız maçın oynanacağı şeklinde" dedi.

İlgini Çekebilir
KKTC'li çocuk voleybolculardan acı haber
Habere Git

Trabzonspor'un afet bölgesine yardımları sürüyor

Ağaoğlu, deprem bölgesine yaşam malzemesi taşıyan üçüncü tır ve takım otobüsünü dün gönderdiklerini kaydederek, AFAD'ın elzem talepleri doğrultusunda kontrollü şekilde bölgeye yardım yapmayı sürdüreceklerini aktardı.

Takım otobüsü depremzedeleri getiriyor

Trabzonspor Kulübü'nün takım otobüsü, deprem bölgesinden 40 depremzedeyi Trabzon'a getiriyor. Bu akşam Malatya'dan hareket edecek otobüsle Trabzon'a gelecek depremzedeler, kentte uygun yerlere yerleştirilecek.

Trabzonspor Kulübü ayrıca 25 kız ve 30 erkek çocuğu olmak üzere toplam 55 depremzedeyi de Trabzonspor Kadir Özcan Gençlik Geliştirme Merkezi ve Özkan Sümer Futbol Akademisi'nde konuk edecek.

bu haber için yapılan yorumlar
0 adet gösteriliyor
Senin için hazırladığımız haberler