Adıyaman FK Başkanı Sait Aybak: "Lige Devam Etmemiz Mümkün Değil"

İsa Kethüda
10.02.2023 - 12:32 | Son Güncellenme: 10.02.2023 - 12:40

Son dakika haberleri.... TFF 2. Lig takımlarından Adıyaman FK Başkanı Sait Aybak, şu durumda lige devam etmelerinin mümkün olmadığını açıkladı. Detaylar.

AJANSSPOR-HABER

TFF 2. Lig ekiplerinden Adıyaman FK Başkanı Sait Aybak, şu durumda lige devam etmelerinin mümkün olmadığını duyurdu.

Radyospor'da Salim Manav'a konuşan Adıyaman FK Başkanı Sait Aybak, "Öncelikle tüm Türkiye'ye geçmiş olsun. Adıyaman, Malatya, Kahramanmaraş, Hatay, Gaziantep deprem felaketinden direkt etkilenen şehirler arasında yer aldı.

"Ligden çekilmek için bugün resmi başvuru yapacağız"

Teknik direktörümüz Osman Bozkurt, Kahramanmaraşlıydı. Çocukları hala enkaz altında, bulunamadı. Tesislerimiz kullanılmaz hale geldi. Şu şartlarda lige devam etmemiz mümkün değil. Ligden çekilmek için bugün resmi başvuru yapacağız. 

İlgini Çekebilir
Acı haber geldi! 3 sporcu daha hayatını kaybetti
Habere Git

"bu şartlarda futbolu düşünemeyiz"

TFF yetkilileri, 'Başka bir ilde tesis tahsis edelim, çalışmalarınıza orada devam edin' dedi. Ancak birçok yakınımızı kaybettik. Hocamızın ailesi hala enkaz altında, bu şartlarda futbolu düşünemeyiz. 

"Psikolojik olarak insanlar çok kötü durumda"

İçler acısı bir durum. İnşallah kısa bir süre içerisinde bu zor günler geçer. Psikolojik olarak insanlar çok kötü durumda" ifadelerini kullandı. 

TFF 2. Lig Kırmızı Grup'ta yer alan Adıyaman 1954 Spor Kulübü, 23 maç sonunda topladığı 23 puanla 15. sırada yer alıyor.

İlgini Çekebilir
Depremde 18 bin 342 vatandaşımız hayatını kaybetti
Habere Git
bu haber için yapılan yorumlar
0 adet gösteriliyor
İzlemeden Geçmeyin
Senin için hazırladığımız haberler