Başkan Öztürk, Sakıb Aytaç'ın Fenerbahçe transferi hakkında konuştu

17 Mayıs 2017 13:06- Son Güncelleme - 17 Mayıs 2017 13:06
Google news abonelik

AJANSSPOR- Antalyaspor Başkanı Ali Şafak Öztürk, Kanal V'de yayınlanan Kale Çizgisi programında özel açıklamalarda bulundu.

Başkan Öztürk'ün açıklamalarından önemli satırbaşları:

 

"Beşiktaş'a göndermede bulunmadım"

"Beşiktaş'a göndermede bulunmadım. Zaman zaman yanlış şeyler söyleniyor. İnsanlar zan altında bırakılıyor. Fenerbahçe ile oynadığımız iki karşılaşmada 6 puan aldık. İnsanlar zan altında bırakılıyor diye esprili bir paylaşım oldu"

 

 

"Antalyaspor'u Avrupa'ya götüreceğiz"

"Avrupa konusunda hangi takımın şansının fazla olduğunu kamuoyu değerlendirsin. Ben kendi açımdan hiç inanmadığım kadar inanıyorum. Takımın havasını görüyorum. Fenerbahçe maçında oyuncuların gözünde gördüğüm hava bizim Avrupa'ya gideceğimizi söylüyor. Taraftarımız emin olsun. Ben başkan olarak, idari kadro, teknik kadro ve oyuncularımız Antalyaspor'u Avrupa'ya götüreceğiz"

 

Sakıb Aytaç Fenerbahçe'ye gidecek mi?

"Sakıb Aytaç konusunda Fenerbahçe'den hiçbir girişim olmadı. Sakıb bizim için önemli bir oyuncu. Sakıb Antalyaspor'un gelecek planlamasında olan bir oyuncu. Oyuncumuzu seviyoruz ve satmak gibi bir düşüncemiz yok"

İşte o görüntüler:

Premier Lig, La Liga, Bundesliga, NBA, F1, Portekiz Ligi, UFC S Sport Plus'ta! Taahhüt yok, kurulum yok, tıkla hemen izle!