• Diğerleri

Basketbol dünyasında şok! Kobe Bryant....

27 Ocak 2020 01:39- Son Güncelleme - 27 Ocak 2020 01:39
Google news abonelik

NBA takımlarından Los Angeles Lakers'ın formasını giymiş Amerikalı emekli profesyonel basketbolcu Kobe Bryant, bir helikopter kazası sonrasında hayatını kaybetti. 

 

TMZ'de yer alan habere göre Kobe Bryant helikoper kazası sonucu vefat etti. 

İşte kaza anından ilk görüntüler...

Haber doğrulandı

Haber doğrulandı

ABD'nin öne gelen NBA yazarlarından Adrian Wojnarwoski de, yaşanılan helikopter kazasında hayatını kaybedenlerin arasında Kobe Bryant'ın da olduğunu belirtti.

ABD'de de birçok hatrı sayılır kaynak da haberi doğruladı. Kobe Bryant 41 yaşında helikopter kazası sonucu hayatını kaybetti. 

TMZ'de yer alan habere göre; Kobe'nin 13 yaşındaki kızı Gianna Maria-Onore Bryant, kaza esnasında helikopterdeydi. 

ESPN'in haberine göre kaza esnasında Kobe, kızı Gianna'nın basketbol maçına gidiyordu. Kazada Gianna'nın takım arkadaşı ve onun bir ebeveyni de helikopterde bulunuyordu.

Kobe'nin 4 kızı da kazada hayatını kaybetti. (ABC)

ABD'de de birçok hatrı sayılır kaynak da haberi doğruladı. Kobe Bryant 41 yaşında helikopter kazası sonucu hayatını kaybetti.

Toronto Raptors - San Antonio Spurs maçının ilk hücumunda Torontolu oyuncular, Kobe Bryant anısına 24 saniyelik hücum süresinde hiçbir şey yapmadan sahada bekledi.

Kobe Bryant'ın ölümü sonrası ABD Başkanı Trump'tan ilk açıklama:

"Basketbolun efsanesi Kobe Bryant ve üç kişinin Kaliforniya'daki helikopter kazasında öldüğü yönünde haberler var. Korkunç bir haber!"

Salon futbolunda böyle bir gol görmediniz