Batuhan Karadeniz: ''Serdal Adalı, Çağlar Söyüncü transferini tamamlamıştı''

Ali Bozkurt
04.12.2023 - 09:13 | Son Güncellenme: 04.12.2023 - 09:17

Beşiktaş'ta Hasan Arat'ın Başkan seçilmesinden sonra diğer aday Serdal Adalı'nın Atletico Madrid forması giyen Çağlar Söyüncü'nün transferinde anlaşma sağladığı iddia edildi.

Batuhan Karadeniz: ''Serdal Adalı, Çağlar Söyüncü transferini tamamlamıştı''

AJANSSPOR HABER

Beşiktaş'ta başkanlığı Hasan Arat'a kaybeden Serdal Adalı'nın transfer görüşmeleri yaptığı ve Çağlar Söyüncü ile anlaşma sağladığı iddia edildi. Eski futbolcu ve yorumcu Batuhan Karadeniz, yaptığı açıklamada Söyüncü ile anlaşıldığını duyurdu.

''Anlaşma sağlanmıştı''

Batuhan Karadeniz Youtube'da yayınlanan programda "Serdal Adalı başkan seçilmiş olsaydı, Çağlar Söyüncü ile 1.5 yıl kiralık olarak anlaşmıştı. Çağlar Söyüncü 1,5 yıllığına Atletico Madrid'ten direkt başkandan Serdar Adalı ve ekibiyle 1,5 yıl kiralık olarak anlaşmıştı. Anlaşma şimdi yalan oldu..." dedi.

2016 yılında 7.9 milyon Euro karşılığında Almanya'nın Freiburg takımına transfer olan Çağlar Söyüncü 2 yıl sonra 21 milyon Euro'ya Leicester City'nin yolunu tutmuştu. 

27 yaşındaki milli futbolcu 5 yıllık İngiltere deneyiminin ardından bu sezon başında bedelsiz olarak Atletico Madrid'e transfer olmuştu. Çağlar Söyüncü bu sezon İspanyol ekibinde sadece 79 dakika süre buldu.

Fish rain
4.2
Senin için hazırladığımız haberler