Batuhan Karadeniz: "Herkes şunu bilmelidir ki şahıslar gelip geçicidir"

15.12.2019 - 22:44 | Son Güncellenme: 15.12.2019 - 22:45

TFF 2. Lig ekiplerinden Bandırmaspor forması giyen Batuhan Karadeniz, ayrılıkla ilgili sosyal medya hesabından bir açıklama yaptı.

Karadeniz'in açıklamaları şu şekilde:

Sevgili Bandırmaspor taraftarı ve Bandırmaspor halkı. Geçen sezondan bu yana Bandırmaspor için vermiş olduğum emeklere karşılık siz sevgili taraftarlar nezdinde yanlış anlaşılmamak adına bu açıklamayı yapma gereği duyuyorum.

Severek oynadığım bu takımda her maç verdiğim mücadelenin gerçek olduğunu, Bandırmasporumuzu Şampiyonluğa taşımamızın tek amacımız olduğunu bilmenizi isterim. Ve bu amaç uğrunda üzerime düşen takım kampları, antrenmanlar, maçlar, takım yemekleri ve organizasyonlarına kadar bütün sorumluluklarımı eksiksiz yerine getirmis bulunmaktayım.

Ancak oynanacak olan bu devre arası son maçta dün gece sevgili hocamızın ‘senin kafan burada değil ,o yüzden seni kadroya almadım’ açıklamasıyla beraber 11’e alınmadığımı öğrendim. Benim kafam da, vücudum da, ruhum da sadece ve sadece şampiyonluğu icin mücadele verdiğim bu takımdadır.

Sezon başından beri takım arkadaslarımız, taraftarlar gerekse yönetim ve teknik ekip olarak odaklandığımız tek şey Bandırmaspor'u bir üst lige taşımaktır! Ancak bugün maçtan sonra tarafıma gönderilen yazı da öğreniyorum ki hocamız Serdar Bozkurt yönetime verdiği bilgi de benim kendi rızamla on sekizlik kadroda olmak istemediğimi söylemiştir mantık çerçevesinde.

Söylenen bu söze bakıldığı zaman son maçta da oynayarak istatistiğimi daha da ileriye taşımak varken oynamak istemediğimi söylemek oldukça amatörce olurdu. Herkes şunu bilmelidir ki şahıslar gelip geçicidir, aslolan ve baki olan Bandırmaspor ve Bandırmaspor'un başarısıdır. Sevgili hocamızın kararına saygı duyuyor ve bundan sonra ki şampiyonluk yolunda kendisi, ekibi,  takım arkadaşlarım ve siz değerli Bandırmaspor taraftarına başarılar diliyorum.

Senin için hazırladığımız haberler