AjanssporAjansspor uygulamasını indir

Batuhan Karadeniz'in yeni adresi belli oldu!

İlk Yayınlanma : 30 Haz 2018 - 18:04 / Son Güncelleme : 30 Haz 2018 - 15:04

Batuhan Karadeniz'in yeni adresi belli oldu! Batuhan Karadeniz hangi takıma transfer oldu? Detaylar...

Spor Toto 1. Lig ekiplerinden Kardemir Karabükspor; Batuhan Karadeniz, Yiğit İncedemir, Emre Özkan, Doğukan Sinik, Gençer Cansev ve Lomana Tresor Lualua ile anlaştığını açıkladı.

Kulüpten yapılan açıklama şu şekilde:

"02 Temmuz 2018 Pazartesi günü kendi tesislerimizde toplanacak olan takımımız, 2018-2019 sezonu için 1.etap kamp çalışmalarına başlıyor. Geçtiğimiz sezon kadromuzda yer alan futbolcularımızın büyük bir bölümü kamp kadromuzda yer alacaklar, izinli olan Çağlar Şahin Akbaba ve Ramazan Haklı Çarşamba gününden itibaren kamp kadromuza dahil olacaklardır. 1.etap kamp çalışmalarımıza alt yapımızdan da 14 futbolcumuz katılacak olup; teknik heyetimizin uygun gördüğü futbolcularımız 2.etap kamp çalışmalarımıza dahil edileceklerdir.

Transfer görüşmesi yapılan ve önümüzdeki hafta Karabük’teki kamp kadromuza dahil olmasını beklediğimiz futbolcular ise şu şekildedir: Batuhan Karadeniz, Yiğit İncedemir, Emre Özkan, Doğukan Sinik, Gençer Cansev ve Lomana Tresor Lualua.

1.etap kamp çalışmalarını Karabük’te tamamlayacak olan takımımız, 2.etap kamp çalışmalarını ise Erzurum ya da Kızılcahamam da gerçekleştirecektir.

Şampiyonluğa oynayan bir takım kurma amacında olan kulübümüz, A Takımımız ve Alt Yapımızın tüm malzemelerinde ise KAPPA markasını kullanacaktır.

Kardemir Karabükspor Kulübü Yönetim Kurulu olarak, tüm olumsuzluklara rağmen elimizden gelenin en iyisini yapmaya çalışıyoruz. Karabük halkını en iyi şekilde temsil edeceğimize inanıyor;

Saygılar sunuyoruz."