• Diğerleri

Bayern Münih - Fortuna Düsseldorf (Canlı Skor)

S Sport 2 ve S Sport Plus’tan Bayern Münih Fortuna Düsseldorf maçı canlı izleyin… Bundesliga’nın 29. haftasında Bayern Münih, sahasında Fortuna Düsseldorf ile karşı karşıya. Taraftarlar ise bu maçı canlı izlemek için şifresiz bedava yayın arayışında. S Sport 2 ve S Sport Plus’tan Bayern Münih Fortuna Düsseldorf maçı izleyebilirsiniz! Öte yandan, Bundesliga Taraftarium24 Justin TV şifresiz bedava yayın için detaylar haberimizde. Bayern Münih Fortuna Düsseldorf maçı hangi kanalda saat kaçta?
30 Mayıs 2020 14:36- Son Güncelleme - 30 Mayıs 2020 14:40
Google news abonelik

S Sport 2 ve S Sport Plus’tan Bayern Münih Fortuna Düsseldorf maçı canlı izlemek için detaylar haberimizde! Almanya Bundesliga’nın 29. haftasında Bayern Münih, Allianz Arena’da Fortuna Düsseldorf ile 3 puan sınavında. Peki Bayern Münih Fortuna Düsseldorf maçı hangi kanalda? Taraftarlar, bu maçı canlı izlemek için şifresiz bedavaya maç yayını arıyor. S Sport 2 ve S Sport Plus’tan Bayern Münih Fortuna Düsseldorf maçı izleyebilirsiniz! Öte yandan, Bundesliga Taraftarium24 Justin TV şifresiz bedava yayın için bilgiler haberimizde. Almanya Ligi’nde heyecan 29. haftayla devam ediyor!

Bayern Münih Fortuna Düsseldorf maçı hangi kanaldan canlı izlenecek?

Almanya Bundesliga’nın 29. haftasında 30 Mayıs Cumartesi günü saat 19:30’da oynanacak Bayern Münih Fortuna Düsseldorf maçı S Sport 2 ve S Sport Plus’tan canlı izlenecek. Maçın canlı anlatım ve simülasyonu ise haberimizde olacak.

Alkışlar Bayern Münih'e

Bundesliga devi Bayern Münih, Bavyera bölgesinde salgından maddi olarak etkilenen Bölgesel Amatör Lig takımlarına toplam 460 bin Euro yardım yaptı.

Esasen bu yardım Bayern taraftarlarından geldi... Bavyera temsilcisi, taraftarlarca geri istenmeyen kombine bilet paralarını kasasına koymak yerine amatörlere bağışlama kararı aldı. Her amatör kulübe yaklaşık 20’şer bin dolar verildiği belirtildi. Bu yardımların bir kısmı Bundesliga ekiplerinden Augsburg’un alt liglerde yer alan U23 takımına da gidecekti ancak Augsburg Yönetimi bu ücreti kabul etmeyeceğini duyurdu. Kırmızı beyazlılar, söz konusu 20 bin Euro’yu U23 takımlarına kendilerinin vereceğini, Bayern’in kendi 20 bin Euro’larını diğer kulüplere vermesini istedi. Ayrıca maske satışından gelen 250 bin Euro da yardım kuruluşlarına bağışlandı.

S SPORT 2 CANLI İZLE

Bundesliga'da salgın nedeniyle lige verilen aranın ardından maçlar başladı ve herkesin gözü Almanya'ya çevrildi. Organizasyon anlamında 'örnek' gösterilen Almanya'da saha içinde de ilginç durumlar yaşandı.

Salgın sonrası yeniden maçlara başlayan ilk büyük futbol ülkesi olan Almanya, son dönemin moda tabiri ile herkese 'örnek' teşkil ediyor. Kimsenin 'neyi, nasıl yapacağını bilmediği' bu süreçte Bundesliga, diğer liglere de bir nevi yol gösterici durumunda.

Takımları tek tek incelediğimizde ilk dikkat çeken durum koşu mesafelerindeki dalgalanma oluyor. Lige verilen ara öncesindeki ortalamaları ile kıyaslanınca 18 takımın 11 tanesi ilk maçta daha fazla koştu.

Leverkusen, Union Berlin, Leipzig, Gladbach, W.Bremen, Freiburg, Bayern Münih, E.Frankfurt, Hertha Berlin, Mainz, Düsseldorf. Bu takımlara baktığımızda özellikle düşme hattındaki -neredeyse- tüm takımların adeta 'can havli' ile koştuklarını söyleyebiliriz.

S SPORT PLUS CANLI İZLE

BAYERN MUNIH - FORTUNA DUSSELDORF (CANLI SKOR)

Taraftar sahaya girdi, kaleciye saldırdı!