Bayram Bektaş Kayserispor'da

Kayserispor transfer haberleri... Robert Prosinecki ile yollarını ayıran Kayserispor, teknik direktörlüğe Bayram Bektaş'ı getirdi. Kayserispor Başkanı Berna Gözbaşı Bayram Bektaş hakkında ne dedi? İşte detaylar..
10 Ağustos 2020 01:23- Son Güncelleme - 10 Ağustos 2020 01:24
Google news abonelik
Bayram Bektaş Kayserispor'da

AJANSSPOR - HABER 

Kayserispor Başkanı Berna Gözbaşı, teknik direktörlüğe Bayram Bektaş'ı getirdiklerinni açıkladı.

Sosyal medya hesabından açıklama yapan Gözbaşı, Bayram Bektaş ile anlaştıklarını söyleyerek, "Süper Lig'de harcama limiti en düşük takımız. Takımın teknik patronunun sadece futbol düşünen, başarıya aç, kariyerine odaklı, futbolcu ağı geniş, genç ve iddialı bir kişi olması gerekiyordu. O kişi Bayram Bektaş" dedi.

Yeni sezona değişim parolsıyla gireceklerini söyleyen başkan Gözbaşı, "'Değişim' parolasıyla girmeyi hedeflediğimiz yeni sezonda değerli hocamızın hem Türk futbolunun gençlerine olan yoğun hakimiyeti hem de donanımıyla birlikte kısa, orta ve uzun vadede arzuladığımız hedeflere bizi taşıyacağına gönülden inanıyoruz" diye konuştu.

Berna Gözbaşı altyapıya önem vereceklerinbi vurgulayarak, "Harcama limitlerinde kısıtlı bir bütçeye sahip olan kulübümüzün hocamızın da birikimiyle gelecek yıllarda altyapıdan yetiştireceği yeteneklerle Türk futbolunda ses getireceğine de gönülden inanıyoruz" ifadesini kullandı.

46 yaşındaki teknik adam, daha önce Süper Lig’de Göztepe’yi çalıştırmış, ardından A Milli Futbol Takımı'nın yardımcı antrenörlük görevini üstlenmişti. Bektaş daha önce de  A Milli Takım'daki görevinden ayrıldığını ve yoluna Süper Lig ya da Avrupa'da bir takımda teknik direktör olarak devam etmek istediğini belirtmişti.

Yasal uyarı: Bu haber Ajansspor.com tarafından yazılmıştır, kaynak gösterilmeden kullanılamaz.

 

 

Bu kez hakem futbolcu dövdü! İşte o görüntüler...