Bayram Toysal: "Bize yara vermek istiyorlar ama..."

27 Aralık 2019 11:58- Son Güncelleme - 27 Aralık 2019 11:59
Google news abonelik
Bayram Toysal: "Bize yara vermek istiyorlar ama..."

TFF 1. Lig ekiplerinden Hatayspor’un teknik direktörü Bayram Toysal, Bursaspor maçında mutlak 3 puan hedeflediklerini söyledi. Lider takımın teknik direktörü Toysal, “Rakipler bize karşı temkinli oynuyor. Bize yara vermek isteyen takımlar elbette olacaktır ama hedefe emin adımlarla ilerliyoruz” diye konuştu.

Radyospor’da Gün Ortası programında Emrah Karalinç’in canlı yayında sorularını yanıtlayan Bayram Toysal’ın açıklamaları şu şekilde:

Bayram Toysal: “Rakipler bize karşı temkinli oynuyor”

Bize karşı rakiplerin aldığı pozisyona bakacak olursak; çok temkinli ve maçın genelinde taktik disipline sahip şekilde oynuyorlar. Adanaspor maçı öyleydi. Maçın başından sonuna kadar bir ve ikinci bölge savunmasıyla maçı bitirmeye gelmişlerdi. Buna saygı duyuyoruz. İyi takımız. Bize yara vermek isteyen takımlar olacaktır. Adanaspor maçını 1-0 kazandık. Kağıt üstünde net bir şekilde favoriydik. Maçta kalemizde rakip tehlikeli atak geliştirmedi. Bizim 1-0’dan sonra 2 tane yüzde yüz pozisyonumuz vardı. Netice itibarıyla 3 puanı aldık ve yolumuza emin adımlarla devam ediyoruz.

Bayram Toysal: “Bursaspor maçını kazanmak istiyoruz”

Bursaspor önemli bir camia. Sezon başında Süper Lig hedefiyle yola çıktılar. Puan olarak biraz geride kaldılar. İbrahim Üzülmez göreve geldi. Saygı duyduğumuz bir hoca. Bursaspor’a güç katacaktır. Ama biz gereğini yapmak istiyoruz. Her maça aynı ciddiyetle hazırlanıyoruz. Bursaspor maçında 3 puan almak istiyoruz. Hedefe ulaşma noktasında önemsiyoruz. Kayıpsız bir şekilde bu maçı tamamlayacağımıza inanıyorum. Futbolcu kardeşlerimize de güveniyorum.