Bayram Toysal sahalara ne zaman dönecek? Açıkladı...

Son olarak Hatayspor'da çalışan teknik direktör Bayram Toysal, kariyer planı hakkında açıklamalar yaptı. Toysal sahalara ne zaman dönecek?
10 Eylül 2020 14:54- Son Güncelleme - 10 Eylül 2020 14:54
Google news abonelik

Son olarak Hatayspor’u çalıştıran teknik direktör Bayram Toysal, kariyer planlaması hakkında değerlendirmelerde bulundu. Toysal, yeni sezonda takım çalıştıracak mı? Detaylar haberde… 43 yaşındaki teknik direktör Bayram Toysal, Radyospor’da Gün Ortası programında Emrah Karalinç’in sorularını yanıtladı.

Bayram Toysal sahalara ne zaman dönecek?

Toysal yaptığı açıklamada, ”Görüştüğüm bazı takımlar oldu. Fakat; anlaşma sağlayamadık. Ben bir proje takımında çalışmayı arzu ediyorum. Tabii ki her zaman futbolun içinde kalmaya, oyuncu portföyümüzü geliştirmeye devam ediyoruz. Takım çalıştırmayı arzu ederim ama önemli olan yönetimlerle aynı paralelde buluşmak ve doğru takımda yer alabilmek” ifadelerini kullandı.

“Erol Bulut, Fenerbahçe için doğru bir tercih”

Öte yandan Bayram Toysal, Süper Lig’de Fenerbahçe’nin sezon öncesi transferlerinin dikkat çekici olduğunu belirtti. Toysal, “Erol Bulut’un Fenerbahçe için doğru bir tercih olduğunu düşünüyorum. Tabii ki transferlerin sezon içinde göstereceği performans sonrasında değerlendirilmesi gerekiyor” diye konuştu.