"Bazı arkadaşların performansı düşündürücü"

Son dakika Trabzonspor haberi... Trabzonspor Başkanı Ahmet Ağaoğlu, Denizlispor maçındaki hakem performansınaa ve transfer çalışmalarına değindi. Peki Ahmet Ağaoğlu transfer ve hakemler için ne dedi? İşte detaylar..
19 Eylül 2020 20:02- Son Güncelleme - 19 Eylül 2020 20:02
Google news abonelik

Ahmet Ağaoğlu, 0-0 berabere biten Denizlispor maçından sonra açıklamalar yaptı.

 

A Spor'a konuşan Ağaoğlu, Denizlispor maçındaki hakem yönetimine değinerek, "Sahada ve sahaya uzak olan yerlerde performansından memnun olmadığım birkaç kişi vardı. Bize 600-700 kilometre uzakta oturan bazı arkadaşların performansı düşündürücü. Maçta hoş olmayan şeyler vardı. Bugün benim süzdüğüm pozisyonlar var. Bir açıklama yapacağız" dedi.

 

Transfer çalışmalarına da değinen başkan Ağaoğlu, "Limit gerçeği unutulmasın. Bu limitler dahilinde en iyisini yapmaya çalışıyoruz. Hafta içi iki yeni transferimiz daha gelecek" ifadesini kullandı.

Yeni transferler Benik Afobe ve Lewis Baker'ın ilk maçta sergilediği uyuma dikkat çeken Trabzonspor Başkanı, "Çok eskiğimiz olmasına rağmen iyi oynadık. Daha dün geldi Lewis, Afobe de Perşembe geldi. Uyumlu bir görüntü ortaya koydular. Kalitelerini belli ettiler. Önümüzdeki haftadan başlayarak farklı bir Trabzonspor izleyecek herkes" diye görüş bildirdi.

Yasal uyarı: Bu haber Ajansspor.com tarafından yazılmıştır, kaynak gösterilmeden kullanılamaz.