• Diğerleri

BB Erzurum - Eskişehirspor (Canlı Skor)

BB Erzurum Eskişehirspor maçı canlı izlemek için detaylar haberimizde. TFF 1. Lig’in 29. hafta maçında BB Erzurum, sahasında Eskişehirspor ile karşılaşıyor. Taraftarlar ise bu maçı canlı izlemek için şifresiz bedava Bein Sports Max 1 maç yayını arayışında. Peki Erzurum Eskişehir maçı hangi kanalda? 1. Lig’de heyecan koronavirüs arasının ardından devam ediyor! Erzurum Eskişehir maçı canlı izlemek için detaylar haberimizde!
20 Haziran 2020 11:48- Son Güncelleme - 20 Haziran 2020 16:33
Google news abonelik

Bein Sports Max 1’den BB Erzurum Eskişehirspor maçı canlı izlemek için detaylar haberimizde! TFF 1. Lig’de BB Erzurum, kendi evinde Eskişehirspor ile karşı karşıya geliyor. Taraftarlar ise bu maçı canlı izlemek için şifresiz bedava Bein Sports Max 1 maç yayını arayışında. Peki Erzurum Eskişehir maçı hangi kanalda? Koronavirüs arasının ardından TFF 1. Lig geri dönüyor! Erzurum Eskişehir maçı canlı izlemek için detaylar haberimizde!

BB ERZURUMSPOR ESKİŞEHİRSPOR MAÇI HANGİ KANALDAN CANLI İZLENECEK?

TFF 1. Lig’in 29. haftasında 20 Haziran Cumartesi saat 20:00’da oynanacak BB Erzurum Eskişehirspor maçı Bein Sports Max 1’den canlı izlenecek. Maçın canlı anlatımı ve simülasyonu ise haberimizde olacak.

Son saniyede penaltı kaçırdı!