beIN Sports röportajları yine yayınlamadı

Fenerbahçe, Süper Lig'in 20. haftasında Sivasspor ile karşı karşıya geldi. Sarı lacivertli takımda futbolcular ve Erol Bulut, karşılaşma öncesinde ve sonrasında yayıncı kuruluştaki röportaja 'Be Fair (Adil Olun)' yazılı tişörtlerle çıktı. Ancak beIN Sports, Ankaragücü maçında olduğu gibi bu maçta da röportajları yayınlamadı. İşte detaylar...
21 Ocak 2021 19:05- Son Güncelleme - 22 Ocak 2021 00:35
Google news abonelik

AJANSSPOR HABER

Fenerbahçe ile yayıncı kuruluş arasındaki gerginlik Demir Grup Sivasspor maçında da devam etti. Yayıncı kuruluş, Fenerbahçe’nin maç öncesi ve sonrası röportajlarını yayınlamadı.

Sarı lacivertli oyuncular ve teknik direktör Erol Bulut, röportaja geçen hafta olduğu gibi "Be Fair (Adil Olun)" yazılı tişörtlerle çıktı.

Yayıncı kuruluşa açıklamalar yapılmasına karşın, açıklamalar Ankaragücü maçının öncesinde ve sonrasında olduğu gibi yayınlanmadı.

Ali Koç: "Tişörtler sebebiyle yayınlanmamış"

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, Ankaragücü maçının ardından basın mensuplarına açıklamalarda bulunmuştu.

Başkan Koç, beIN Sports'la alakalı olarak, "Bizim, yayıncı kuruluşun sahipleriyle, hissedarlarıyla, kurumun kendisiyle bir sıkıntımız yok. Sıkıntımız oraya çöreklenmiş bir yapının Fenerbahçe’ye olan bakış açıları, Fenerbahçe’yle uğraşmaları ve bunu yaparken de hiçbir şeyden çekinmeden fütursuzca yapıyor olmaları bardağı taşırmıştı. Biz de artık bundan sonra ilişkilerimizin aynı olamayacağını, olmayacağını ifade etmiştik. Biz de kendi imkanlarımız çerçevesinde, kendi doğrularımız çerçevesinde adım adım tepkimizi koymaya devam ediyoruz. Bugün röportajlarda ne oldu bilmiyorum ama maç öncesi röportajlarda herhalde giyilen tişörtü beğenmediler ki röportajlar bizimkinin özelinde yayınlanmadı" ifadelerini kullanmıştı.

Yasal uyarı: Bu haber Ajansspor.com tarafından yazılmıştır, kaynak gösterilmeden kullanılamaz.