Belçika Ligi hangi kanaldan yayınlanacak?

Belçika Ligi'nin hangi kanalda olduğu merakla araştırılmakta. İşte detaylar...
5 Ocak 2020 22:26- Son Güncelleme - 5 Ocak 2020 22:26
Google news abonelik
Belçika Ligi hangi kanaldan yayınlanacak?

Belçika Ligi hangi kanaldan yayınlanacak? Club Brugge, Anderlecht, Genk, Gent gibi takımların yer aldığı Belçika Ligi hangi kanaldan canlı yayınlanıyor? Biz de bu soruların cevaplarını derledik. İşte detaylar...

Belçika Ligi hangi kanaldan yayınlanacak?

Belçika Ligi, S Sport Plus'tan canlı yayınlanmaktadır. Ayrıca Uçankuş TV'de haftada 2 maç yayınlayacaktır.

Diagne Galatasaray'a dönecek mi? Terim'den açıklama...

Club Brugge'de kiralık olarak forma giyen Mbaye Diagne'nin sarı-kırmızılı takıma geri dönüp dönmeyeceği ile ilgili konuşan Terim şunları kaydetti:

"Birçok haber yapılıyor. Açıkçası üzgünüm. Bu haberlerin bir kısmı içeriden çıkıyor. Araştırıyorum, bulursam da ne olacağını tahmin ediyorsunuz. Çünkü Galatasaray'ın aleyhine bu işler. Örnek vereyim, dün Onyekuru ile antrenman öncesi görüştük. Samimice söylüyorum 70 numara giyeceğini bilmiyordum. Benden evvel bilen var. Bazıları yalan, abartı, yanlış. Mesela biz Galatasaray'a geldiğimizde yüzde 55, 60'tı. Şimdi yüzde 80, 90 yanlış. Ama 10-15 var ki doğru. Bu da içeriden veriliyor. Ben numarasını bilmiyordum. Önemli olan şu; haberler Galatasaray'a zarar veriyor mu, vermiyor mu. Ben buna bakarım. Bazı şeyler Galatasaray'a zarar veriyor. Bize bakan muhabir bilmeyecek, başkaları bilecek, nasıl olacak bu iş. Ben, alanlara bir şey demiyorum. Hiçbir zaman da bir şey demedim, alanları tebrik ederim. Bu bir maharettir, meziyettir ama Galatasaray'a zarar ise itiraz ederim. Araştırıyoruz, bulacağım da inşallah. Bulduğum zaman da eğer gerekirse paylaşacağım. O yüzden Diagne mevzuundan hareketle şu ana kadar bir defa zaten biz dün kadro açıklandıktan sonra Diagne'nin kadroda olmadığını öğrendik. Galatasaray'ın yabancı sayısı, bulunduğu konum şu anda Galatasaray ile Brugge arasındaki mukaveledeki şartlar şu an öyle bir şey gerektirmiyor. İleride yani 2 Şubat son listeyi verme tarihimiz olduğuna göre bu tarihe kadar zamanımız var. Başka gelişmeler de olacak. Ümit ederim biz bundan sonra böyle Galatasaray'a zarar verecek özellikle transferde her şeyin gizli kalması gereken bir dönemde rakamsal olarak size zararının yanı sıra oyuncuyu alamama tehlikesi ile karşı karşıya olduğunuz bu rekabet döneminde bir başkasından önce haber vereceğim diye davranılması hiç hoş değil."

En başarısız 10 penaltı atışı! Part 6