Younes Belhanda'dan Terim'e mesaj!

4 Nisan 2020 11:35- Son Güncelleme - 4 Nisan 2020 11:38
Google news abonelik

TFF Süper Lig ekiplerinden Galatasaray'ın Faslı oyuncusu Younes Belhanda, teknik direktör Fatih Terim ve koronavirüs salgını ile ilgili açıklamalarda bulundu.

Galatasaray'ın Faslı futbolcusu Younes Belhanda Hollanda basınına konuştu. Korona günlerinde yaptıklarını anlatan oyuncu, antrenman programı hakkında detaylı bilgi verdi, bu süreçte çalışmayı elden bırakmadığını söyledi.

"Futbola verilen arada kendimi fit tutmaya gayret ediyorum"

Belhanda "Futbola verilen arada kendimi fit tutmaya gayret ediyorum. Bu vesileyle son derece sıkı çalışmalar gerçekleştiriyorum. Özellikle karın bölgesini çalıştıran egzersizleri çok yapıyorum. Kuvvet antrenmanı yapıyor, şınav çekmeyi ihmal etmiyorum. Bunların yanında bir de kardiyo programım var. Bisiklette pedal çevirerek başlıyor, sonrasında uzunca koşu bandında koşuyorum" dedi.

"Fatih Terim ile ilgili gelişmeleri yakından takip ediyorum"

"Fatih Terim ile ilgili gelişmeleri yakından takip ediyorum"

Korona teşhisiyle hastaneye yatırıldıktan sonra taburcu edilen Galatasaray teknik direktörü ile ilgili de konuşan Belhanda "Teknik direktörümüz Fatih Terim ile ilgili gelişmeleri yakından takip ediyorum. Durumu her geçen gün daha iyiye gidiyor. İnşallah yakında iyileşecek. Ülkemdeki durumu da takip ediyorum. Bu süreçte yapmamız gereken, hepimizin sağlığı için evde kalmaktır" ifadelerini kullandı. (Skorer)

Kendi kalesine öyle bir gol attı ki...