Benim Adım Melek 42. bölüm fragman izle

TRT 1'in sevilen ve izlenen dizisi Benim Adım Melek reytinglerde üst sıraları almaya devam ediyor. Dizinin fragmanı ise Youtube üzerinden tıklanma rekorları kırıyor. Dizinin izleyicileri ise dizi bölümlerinden hemen sonra fragmanı izlemek için araştırmalar yapmaya devam ediyor. Benim Adım Melek 42. bölüm 1. fragman izle, Youtube Benim Adım Melek 2. fragmanı izle araştırmalar devam ediyor. 42. bölüm fragmanı izle gibi aramalar da geliyor. Benim Adım Melek fragmanları haberimizde yer alıyor...
25 Kasım 2020 18:32- Son Güncelleme - 25 Kasım 2020 23:00
Google news abonelik

VİDEO FRAGMAN İZLE | BENİM ADIM MELEK DİZİSİ YENİ BÖLÜM FRAGMANI HABERİMİZE EKLENDİ. HABERE DEVAM EDEREK İZLEYEBİLİRSİNİZ.

Dizinin konusu nedir?

Gaziantep'te çekimlerine devam eden dizisinin konusu ise şu şekilde: Anneliğin, tüm zorluklara rağmen vazgeçmek değil aksine çocukların için hayata sımsıkı tutunmak olduğunu vurgulayan Benim Adım Melek; Melek’in, ailesi ve çocuklarıyla hayatını yeni baştan inşa etmesini konu alıyor. Nehir Erdoğan’ın Melek karakterine hayat verdiği dizide bir annenin ayakta kalma çabası ve üç çocuğuyla verdiği yaşam mücadelesine dikkat çekiliyor.

Melek, yaşadıklarından dolayı üç çocuğuyla baba ocağına dönerken bir yandan gözü yükseklerde olan kızı Defne’nin (Rabia Soytürk) başına buyrukluğu ve isyankarlığıyla mücadele edip, diğer yandan oğlu Kerem’in (Ulvi Kahyaoğlu) futbol sevdası yüzünden başına gelenlerle ve kavgacı tavırlarıyla uğraşacak. Küçük oğlu Seyit Ali (Poyraz Ar) ise her durumda mutlu olacak bir şey bulan hayat dolu karakteriyle her daim annesinin neşe kaynağı olmayı başaracak.

Oyuncu kadrosunda kimler var?

Kutsi

Nehir Erdoğan

Mehmet Çevik

Mustafa Mert Koç

Rabia Soytürk

Kaan Çakır

Ece Özdikici

Zeyno Eracar

Nizam Namidar

Zeynep Özder Birde

Ulvi Kahyaoğlu

Hande Kaptan

Muharrem Türkseven

Poyraz Ar