''Benim için özel bir maç olacak''

Bursaspor'un Çek savunmacısı Tomas Sivok ve Çek golcüsü Tomas Necid, Türkiye maçı öncesinde düşüncelerini dile getirdi..
19 Haziran 2016 21:32- Son Güncelleme - 19 Haziran 2016 23:37
Google news abonelik
''Benim için özel bir maç olacak''

Çek Cumhuriyeti'nin tecrübeli savunma oyuncusu Sivok, UEFA'ya yaptığı açıklamada Türkiye maçının duygusal anlamda kendisi için çok özel bir anlam taşıdığını ifade etti.

Çek stoper Sivok, kendisi için duygusal bir maç olacağını bildirerek, "Türkiye hayatımın büyük bir zamanını geçirdiğim bir ülke. Orayla büyük bir bağım var. Eğer bu maçta forma şansı bulursam bu benim için özel olacak. Türkiye maçını duygusal anlamda diğer karşılaşmalardan farklı bir yere koyabilirim." açıklamasında bulundu.

Çeklerin Bursaspor'da forma giyen bir başka futbolcusu Necid de Türkiye'nin güçlü bir takım olduğunu vurgulayarak, "Büyük takımlarda oynayan iyi oyuncuları ve yetenekli bir kadroları var. Türkiye ile Avrupa Şampiyonası elemelerinde yaptığımız iki maçın birini biz diğerini onlar kazandı. Farklı bir karşılaşma olacak ama grup aşamasını galibiyetle bitireceğimize inanıyorum." değerlendirmesinde bulundu.