Berke Özer için Gent devrede!

18.02.2022 - 19:10 | Son Güncellenme: 18.02.2022 - 19:20

Bu sezon Altay Bayındır'ın sakatlığında Fenerbahçe'nin kalesini koruyan Berke Özer'in transferi için Belçika ekibi Gent'in devreye girdiği iddia edildi.

Fenerbahçe ile sözleşmesi sezon sonu sona erecek Berke Özer için Belçika'dan transfer iddiası geldi. Voetbal Nieuws'un haberine göre; Gent, yaz aylarında sözleşmesi bitecek milli kaleci Sinan Bolat ile yola devam etmeyi düşünmezken Berke Özer'i kadrosuna katmak istiyor. 

Gent talip oldu

Fenerbahçe'den kiralık olarak Belçika'da Westerlo forması giyen ve sergilediği performansla dikkatleri çeken Berke Özer tekrar Fenerbahçe'ye dönmüş ve Altay Bayındır'ın sakatlığından dolayı forma giyemediği maçlarda kaleyi korumuştu. Berke'nin Belçika ekibi Gent tarafından transfer listesinin en başına yazıldığı öğrenildi.

İlgini Çekebilir
Fenerbahçe ve Beşiktaş'ın eski yıldızı işlediği cinayeti anlattı!
Habere Git

Berke Özer sözleşme yenilemedi

Fenerbahçe'de Berke Özer bu sezon 19 maçta görev yaparken kalesinde 20 gol gördü ve 5 karşılaşmada kalesini gole kapattı. Geçtiğimiz sezonun başında Berke Özer için Fenerbahçe'ye Genk'ten 6 milyon Euro'luk bir teklif gelmişti. Fenerbahçe'nin bu teklifi düşünmeden reddetmişti. Fenerbahçe henüz sezon sonu sözleşmesi sona erecek Berke ile sözleşme yenilemedi.

Senin için hazırladığımız haberler