Berlusconi'den transferde Zlatan sözleri!

15 Aralık 2019 14:54- Son Güncelleme - 15 Aralık 2019 14:58
Google news abonelik
Berlusconi'den transferde Zlatan sözleri!

İtalya'nın Eski Başbaşkanı ve şimdilerde Serie C takımlarından SSD Monza'nın sahibi olan Silvio Berlusconi, İsveçli golcü Zlatan Ibrahimovic ile ilgili flaş bir açıklamada bulundu.

Berlusconi'den kendisiyle çelişen Zlatan açıklaması

Berlusconi, Zlatan Ibrahimovic'e transfer transfer teklifi yaptıklarını söyledi. Ancak; Berlusconi'nin bu transfer açıklaması kendisiyle çelişen cinsten. Silvio Berlusconi Monza'yı 3 milyon Euro gibi bir fiyata satın alırken ilginç açıklamalar yapmıştı.

Oyuncularımızın dövmeleri olmayacak demişti

Monza'nın sahibi, "Takımımızı İtalyan oyunculardan kuracağız. Artık oyuncularımızın sakalları ve dövmeleri olmayacak. Faullerden sonra özür dilemesini bilecek insanlar oluşturacağız. Takımımız için bir kuaför de bulduk. Oyuncuların saçları bile düzgün olacak" demişti.

Zlatan'da birçok dövme var...

Bilindiği gibi Zlatan Ibrahimovic'in vücudunda birçok dövme bulunuyor. Ayrıca yıldız oyuncu İtalyan değil, İsveçli. Zlatan, geride bıraktığımız dönemde adresinin İtalya olabileceğini söylemişti. Berlusconi, iktidarda olduğu ve koltuğunun sallandığı önceki dönemlerde de Milan'a yaptığı transferlerle adından sıkça söz ettirmişti. (AJANSSPOR DIŞ HABER)

Salon futbolunda böyle bir gol görmediniz