Berna Gözbaşı açıkladı: "Mensah'a teklif var"

Kayserispor Başkanı Berna Gözbaşı, Süper Lig'de kalacaklarına inanıyor. Gözbaşı, takımdan ayrılacağı gündemde olan Mensah'ın transfer durumu ve geleceği hakkında da konuştu.
28 Haziran 2020 21:23- Son Güncelleme - 28 Haziran 2020 21:24
Google news abonelik
Berna Gözbaşı açıkladı: "Mensah'a teklif var"

Kayserispor Başkanı Berna Gözbaşı, Süper Lig’in 29. haftasında deplasmanda Sivasspor’u 2-0 yendikleri maç sonrasında konuştu. Gözbaşı, ligde kalmaya kararlı olduklarını söyledi. Kayserispor Başkanı, Mensah'ın geleceği hakkında konuştu ve transfer konusunda bilgiler verdi. Detaylar haberde...

Berna Gözbaşı: "Süper Lig'de kalmaya kararlıyız"

Berna Gözbaşı, mücadelenin ardından basın mensuplarına açıklamalarda bulundu ve takım olarak imkansızı başardıklarını ifade etti. Gözbaşı, "Öncelikle Sivasspor’un başkanına misafirperverlikleri için teşekkür ediyorum. Kayserispor olarak imkansızı başarmak üzereyiz. Biliyorsunuz ben bitkisel hayatta olan bir takımı devralmıştım. İnşallah altın değerinde puan aldık. İlk günden beri mücadelemizi hiç bırakmadık. Önümüz açıldı. Biz Süper Lig'de kalmaya kararlıyız. Bizim takımımızın yeri Süper Lig'dir. Ben yönetim, teknik kadro, futbolcular buna hepimiz inandık. Bu inançtan bir gün bile geri adım atmadık. Atmamaya da devam edeceğiz. Ayrıca salı günü benim doğum günüm. Futbolcularıma bana böyle erkenden hediye verdikleri için teşekkür ediyorum. İnşallah Süper Lig'de kalma mücadelemize devam ediyoruz" şeklinde konuştu.

"Mensah için yurt içi ve yurt dışından teklifler var"

Adı transfer haberlerinde geçen Mensah hakkında konuşan Başkan Gözbaşı, "Tabii ki Mensah Süper Lig’in en önemli oyuncularından biri. Hemen hemen her takımdan yurt içinden yurt dışından Mensah’a teklifler var. Ama bizim önce hedefimiz ligde kalmak. Bunları daha sonra değerlendireceğiz. Çok heyecanlıyım. Çok önemli galibiyet aldık. Bu sene Sivasspor evinde hiç yenilmemişti. O yüzden hem heyecanlıyım, hem de çok mutluyum. Süper Lig'de kalmak için gerçekten çok mücadele ediyoruz. 7 puanda bir takım devraldım. Şu an neredeyiz. Bu bir başarı hikayesidir" ifadelerini kullandı.

En başarısız 10 penaltı atışı! Part 1