"Beşiktaş beni 40 bin Euro dolandırdı"

Beşiktaş Esport eski kadın LoL takımı kaptanı 'Wolf' lakaplı Nicole Solvmose sosyal medya hesabından bir paylaşım yaptı ve çarpıcı bir ifade kullandı. Beşiktaş'ın Nicole Solvmose ve arkadaşlarına ne kadar borcu var?
13 Mart 2020 16:13- Son Güncelleme - 13 Mart 2020 16:18
Google news abonelik

Beşiktaş Esport eski kadın LoL takımı kaptanı 'Wolf' lakaplı Nicole Solvmose, kulübün kendisi ve arkadaşlarına önemli miktarda borcu olduğunu belirtti. Beşiktaş’ın, eski kaptanına ne kadar borcu var? Nicole Solvmose nasıl bir açıklama yaptı?

Wolf, Beşiktaş ile ilgili sosyal medyadan açıklama yaptı

Sosyal medya hesabından bir paylaşım yapan Wolf, konuyla ilgili detaylı konuştu.

“Beşiktaş beni ve takımımı 40 bin Euro dolandırdı”

'Beşiktaş beni ve takımımı 40 bin Euro dolandırdı' diyen Wolf, sosyal medya hesabından, konuyla ilgili detaylı bir açıklama yayınlayarak süreci buradan anlattı.

Ödemeler uzun süre yapılmadı

Ödemeler uzun süre yapılmadı

Uzunca bir süre ödemelerin yapılmadığını belirten sporcu, kendisine yetkililer tarafından içinde bulundukları durumun anlatılarak buna gerekçe oluşturulduğunu aktardı.

Wolf: ”Para geldiğinde öncelik vereceklerdi ama ödeme yapılmadı”

Wolf, “Kendilerinden aldığım yüzlerce telefon aramasıyla hep ertelendim. Para geldiğinde benim takımımın öncelikli olacağı anlatıldı ancak; ödeme yapılmadı” dedi.

“Yeteri kadar sabır gösterdik”

Ayrıca Wolf, “Beşiktaş’ın şimdi bana ve takımıma 40 bin Euro borcu var. Biz onlara yeteri kadar sabır gösterdik. Paramızın ödeneceğine dair herhangi bir açık emare görünmüyor, üzgünüm” yorumunda bulundu.

Beşiktaş ile şampiyonluk yaşamıştı

Beşiktaş ile şampiyonluk yaşamıştı

Beşiktaş Esports kadın takımı geçtiğimiz yıl Avrupa’da şampiyonluk yaşadı. Beşiktaş League of Legends takımı finalde S2V'yi 2-1 ile geçerek Women's Esports League şampiyonu olmayı başarmıştı. (AJANSSPOR)