Beşiktaş Eski Yöneticisi Ahmet Kavalcı o görüşmeyi anlattı: Talisca'yı al başkan!

10 Nisan 2018 15:51- Son Güncelleme - 10 Nisan 2018 15:51
Google news abonelik

Beşiktaş Kulübü Eski Yöneticilerinden Ahmet Kavalcı, siyah-beyazlıların gündemine ilişkin değerlendirmelerde bulundu. Anderson Talisca’nın mutlaka Beşiktaş’ta kalması gerektiğine dikkati çeken Kavalcı, Başkan Fikret Orman ile aralarındaki diyaloğu da anlattı.

Radyospor’da yayınlanan Gün Ortası programında Emrah Karalinç’in sorularını yanıtlayan Kavalcı’nın açıklamalarından Ajansspor’un derledikleri şu şekilde;

"Beşiktaş şampiyon olacaktır"

"Beşiktaş şampiyon olacaktır"

Galatasaray, Gençlerbirliği maçında 3 puan kaybetti. Üst taraf daha çekişmeli hale geldi. İnşallah 6 hafta sonra ipi göğüsleyerek şampiyon olacağız. Beşiktaş, Vodafone Park'ta kolay kolay maç kaybetmiyor. Göztepe maçında böyle bir skor beklemiyorduk. Talisca ve Medel'i Allah nazarlardan saklasın.

"Şampiyon olmak istiyorsan Akhisar'ı da yeneceksin"

"Şampiyon olmak istiyorsan Akhisar'ı da yeneceksin"

Akhisar maçını çok önemsiyorum. Her zaman Beşiktaş’ta ters gelen bir takım. Ama şampiyon olmak istiyorsan böyle maçları kazanmanız gerek. Yenilmeyeceğiz ve güzel bir skorla İstanbul'a döneceğiz. Yenilirsek makas açılır, şampiyonluk şansımız zora girer.

Beşiktaş, kupada Fenerbahçe'yi eleyebilir mi?

Beşiktaş, kupada Fenerbahçe'yi eleyebilir mi?

Fenerbahçe'nin kupada Beşiktaş’a karşı bir avantajı var. Derbi maçları belli olmaz. Sonucu ne olur kestiremiyoruz. Moralli bir Beşiktaş, Fenerbahçe'yi sahasında yenip finale çıkacaktır. İnşallah da öyle olacaktır.

"Quaresma büyük bir oyuncu"

"Quaresma büyük bir oyuncu"

Ricardo Quaresma’nın yokluğu bence son hafta hissedilmedi ama önceki maçlarda hissedildi. Quaresma büyük bir oyuncu. Yokluğu hissedilmez mi?  Diğer oyuncular yerini doldurmaya çalıştılar. Ama büyük bir oyuncu. Bu tartışılmaz.

Fikret Orman'a Talisca konusundaki mesajı

Fikret Orman'a Talisca konusundaki mesajı

Ben başkan Fikret Orman ile de çok karşılaştım. Başkana, “Ben Talisca’yı mutlaka alırım. Böyle bir oyuncuyu kaybetmem” dedim. Başkan, “Bir orta yolu bulup inşallah Beşiktaş'a kazandıracağız" yanıtını verdi. Öyle bir oyuncuyu kolay kolay bulamazsınız. Çok büyük bir uyum sağladı. Talisca başka bir oyuncu, başka bir tat.

"Yöneticilerin her zaman açıklamalarına dikkat etmesi gerekiyor"

"Yöneticilerin her zaman açıklamalarına dikkat etmesi gerekiyor"

Benim en samimi arkadaşım şu anda Galatasaray'da yöneticilik yapan Abdürrahim Albayrak'tır. Her zaman beraberiz. Ama arkadaşlık dostluk bambaşka bir şey. Gündemdeki bazı yöneticilerin açıklamalarına dikkat etmeleri gerekiyor. Bunu genel anlamda söylüyorum.

Derbi için flaş sözler: Bu düşmanlık niye?

Derbi için flaş sözler: Bu düşmanlık niye?

Bu düşmanlıklar niye? Bunlar niçin yapılıyor. Bugün Beşiktaş yarın Galatasaray şampiyon olabilir. Ben dürüstlükten yanayım. Futbolun güzelliklerinin yanındayım. Sahada futbolcular mücadele ediyor. Maç bitince birbirlerine forma veriyorlar, maçtan sonra yemek yiyorlar. Biz yönetici olarak bunları başaramıyoruz. Başarmalıyız.

YASAL UYARI : BU HABER AJANSSPOR.COM TARAFINDAN YAZILMIŞTIR. KAYNAK GÖSTERİLMEDEN KULLANILAMAZ.