Beşiktaş - Galatasaray (Ne zaman saat kaçta hangi kanalda?)

Beşiktaş Galatasaray maçı ne zaman saat kaçta hangi kanalda? TFF Süper Lig’in 9. haftasında Galatasaray, Vodafone Park Stadı’nda Beşiktaş’ın konuğu. Dev derbide iki takım da 3 puan peşinde. Peki, Beşiktaş Galatasaray maçı hangi kanalda şifresiz? Spikeri kim, maçı kim anlatacak? İşte BJK GS canlı izlemek için yayın bilgileri…
26 Ekim 2019 16:14- Son Güncelleme - 26 Ekim 2019 13:23
Google news abonelik

Beşiktaş Galatasaray maçı ne zaman saat kaçta hangi kanalda? TFF Süper Lig’in 9. haftasında dev derbi zamanı! Beşiktaş, Vodafone Park Stadı’nda Galatasaray’ı konuk edecek. Taraftarlar, bu maçı canlı izlemek için şifresiz bedava yayın bilgilerini araştırıyor. Abdullah Avcı yönetimindeki Beşiktaş ve Fatih Terim yönetimindeki Galatasaray arasında kazanan kim olacak?  Peki, Beşiktaş Galatasaray maçı hangi kanalda şifresiz? Spikeri kim, maçı kim anlatacak? BJK GS canlı izlemek için yayın bilgileri burada!

Beşiktaş Galatasaray maçı ne zaman saat kaçta hangi kanalda? Şifresiz bedava canlı izle!

TFF Süper Lig’in 9. haftasında dev derbi zamanı! Beşiktaş, Vodafone Park Stadı’nda Galatasaray’ı konuk edecek.  Karşılaşma, 27 Ekim Pazar günü saat 119:00’da Vodafone Park Stadı’nda oynanacak. 

Beşiktaş Galatasaray maçı hangi kanaldan canlı izlenecek?

Beşiktaş Galatasaray maçı Bein Sports 1’den canlı izlenecek.

Live Match Tracker 3.0