• Diğerleri

Beşiktaş, koronavirüs sebebiyle teyakkuzda!

Beşiktaş yönetimi, Galatasaray ve Fenerbahçe'de koronavirüs vakalarının ortaya çıkmasının ardından futbolcularla görüştü. Yönetim futbolculardan ne istedi? Beşiktaş'ta testi pozitif çıkan kimse var mı? Son gelişmeler...
26 Mart 2020 08:40- Son Güncelleme - 26 Mart 2020 08:43

Galatasaray ve Fenerbahçe’de görülen koronavirüs vakaları, futbol dünyasını alarma geçirdi. COVID-19 testlerini tamamlayan Beşiktaş’ta olumsuz bir durumla yaşanmamasına karşın önlemler devam edecek. Beşiktaş yönetimi, futbolcularla ne konuştu? Detaylar haberimizde…

Beşiktaş’ta yöneticiler de test yaptırdı

Başkan Ahmet Nur Çebi ve Asbaşkan Emre Kocadağ tedbir amaçlı tesislerde test yaptırdı. Diğer yöneticilerin ise ferdi olarak teste girdikleri aktarıldı. Siyah-beyazlı yöneticilerde koronavirüs şüphesi uyandıracak herhangi bir belirti bulunmadığı vurgulandı.

Salgın sebebiyle izolasyon devam edecek

Beşiktaş’ta futbol dışındaki branşlarda da salgınla ilgili bir olumsuz durum yaşanmazken, kulüp çatısı altındaki sporcu, yönetici ve personelin evlerinde kaldıkları ve mecburiyet haricinde kesinlikle dışarıya çıkmadıkları belirtildi.

Yönetim, futbolculara uyarılarda bulundu

Yönetim, futbolculara uyarılarda bulundu

Skorer’de yer alan habere göre; siyah-beyazlı yönetim ayrıca, evlerinde kalan sporcularla sürekli iletişim halinde bulunuyor. Sporculardan olası bir olumsuz gelişme durumunda kulüp doktorlarına mutlaka haber vermeleri istendi.

Futbolcular bireysel çalışmalarını da sürdürecek

Bu arada kendilerini toplumdan izole eden siyah-beyazlı sporcuların evlerinde bireysel antrenmanlarına devam ettikleri bildirildi. (AJANSSPOR)

Milwaukee Bucks 122 - 101 Portland Trail Blazers