Beşiktaş, Ryan Babel için teklif bekliyor!

21 Aralık 2018 13:29- Son Güncelleme - 21 Aralık 2018 13:29
Google news abonelik
Beşiktaş, Ryan Babel için teklif bekliyor!

Henüz sezonun ilk yarısı bitmeden Pepe ile resmen yollarını ayıran Beşiktaş bir ayrılığa daha hazırlanıyor. Ryan Babel’e yeni sözleşme teklif eden fakat şimdilik olumsuz yanıt alan siyah-beyazlı yönetim, Hollandalı oyuncu için Çin’den teklif bekliyor.

Kulüpten sızan bilgilere göre Babel için menajerler astronomik bir teklif getirmeye çalışıyor. Beşiktaş’ın teklif ettiği yıllık ücretin çok çok üzerinde bir rakamla karşılaşan Babel’in de Çin’e gitmeye sıcak baktığı aktarıldı. Sezon sonuna kadar sözleşmesi bulunan Babel’in alacaklarını ödeyerek serbest kalmasını engelleyen yönetimin, 32 yaşındaki oyuncudan iyi bir bonservis bedeli kazanmayı hedeflediği vurgulandı.

Teknik Direktör Şenol Güneş’in kadroda kalmasını istediği yetenekli oyuncuyu ikna edemeyen siyah-beyazlılar bu nedenle gelecek olan teklifi değerlendirmeyi planlıyor.

1 ay sonra takıma döndü

Sakatlığı düzelen ve yaklaşık 1 ay sonra takımla çalışmalara başlayan Babel’in menajerinin Çin’den teklif geldikten sonra bonservis konusunda yönetimden kolaylık isteyeceği öğrenildi. Gelişmeleri yakından takip eden siyah-beyazlılar, Kasımpaşa maçından sonra Çin’e olası transferi konusunda Babel’le yeniden masaya oturacak.

(Skorer)

Böyle pozisyon yok! İki kişi boş kaleye topu gönderemedi