AjanssporAjansspor uygulamasını indir

'Beşiktaş, Talisca ile görüştü ve...' Ünlü yorumcudan flaş iddia

Ozan Ermiş
İlk Yayınlanma : 06 May 2021 - 20:22 / Son Güncelleme : 06 May 2021 - 20:38

Beşiktaş muhabiri ve spor yorumcusu Serdar Sarıdağ, Beşiktaş’ın Anderson Talisca ile transfer görüşmesi yaptığını, ancak aldığı cevap karşısında şaşkınlığa uğradığını anlattı.

'Beşiktaş, Talisca ile görüştü ve...' Ünlü yorumcudan flaş iddia

AJANSSPOR-HABER

Beşiktaş’ta oynadığı futbolla büyük iz bırakan ve hala taraftarların gönlündeki yerini koruyan Anderson Talisca hakkında çarpıcı bir iddia geldi. Milliyet Gazetesi Muhabiri ve spor yorumcusu Serdar Sarıdağ, Youtube kanalında Talisca gerçeklerini paylaştı.

'Talisca, Çin'den ayrılmak istiyor'

Futbol hayatına Çin’de devam eden Brezilyalı futbolcunun sık sık Beşiktaş’la ilgili paylaşımlar yaparak eski kulübüne göz kırptığını belirten Sarıdağ, “Talisca Çin'den ayrılmak istiyor mu? Evet. Oyuncu Beşiktaş'a gelmek istiyor mu? Evet. Ama oyuncu ucuz bir oyuncu değil” dedi.

'Talisca'nın kalbi dolar pompalıyor'

Ünlü gazeteci sözlerine şöyle devam etti: “Biliyorsunuz Talisca, Beşiktaş paylaşımları yapıyor. Taraftarları kullanıyor demek istemiyorum ama biraz elini güçlendirmeye çalışıyor. Talisca için bir nabız yoklandı. Nabız korkunç atıyor ama dolar basıyor kan yerine. Kalbi dolar pompalıyor.”

'Beşiktaşlılar rakamı duyunca telefonu kapattı'

Beşiktaş yönetiminin “Madem sen bu kadar paylaşım yapıyorsun. Ne istiyorsun bize söyle?” diyerek eski futbolcusunu aradığını anlatan Sarıdağ, “Talisca'nın Beşiktaş yönetimine çektiği yıllık ücret 5.5 milyon Euro. Bir yıllık istediği ücret Ghezzal'ın bonservis bedeli. Ben enayi miyim, keriz miyim? Gelecek 2 tane frikik atacak, 2 sosyal medya paylaşımı falan 5.5 milyon Euro’ya. Hadi indirim yapsın 4.5 milyon Euro de… Hani sen Beşiktaşlıydın?” diye sordu.

'Beşiktaş'a transfer üzerinden kumpas kuruyorlar'

Talisca’nın istediği parayı duyunca Beşiktaş yöneticilerinin telefonu kapattığını ifade eden Serdar Sarıdağ, “Birileri Talisca'yı Beşiktaş'ın gündemine bilerek sokuyor. Beşiktaş yönetimini o masaya oturtacaklar. Sonra Beşiktaş, Talisca'yı alamadı olacak. Bunlar kumpas.” yorumunda bulundu.

Sarıdağ: Talisca'yı bırak, Ghezzal'a bak!

Sarıdağ, yıldız futbolcunun Brezilya Milli Takımı kampına çağrılmasını da ‘ticari hamle’ olarak nitelerken, “Bonservisini yükseltmek için yapılan hamleler bunlar. Bunlar Brezilya ekonomisi için devlet politikaları. Bu tuzaklara düşmeyen bir Beşiktaş yönetimi var. Ben diyorum ki bırakın Talisca'yı, Ghezzal'a bakın” ifadelerini kullanarak sözlerini bitirdi.