Beşiktaş yönetimindeydi! Başkanlık görevini bıraktı

İsa Kethüda
20.02.2024 - 16:37 | Son Güncellenme: 20.02.2024 - 16:45

Trendyol Süper Lig ekiplerinden Beşiktaş Kulübü'nün yönetim kurulu üyesi olan Bandırmaspor Kulübü Başkanı Onur Göçmez görevi bıraktığını açıkladı. Detaylar.

Beşiktaş yönetimindeydi! Başkanlık görevini bıraktı

AJANSSPOR-HABER

Trendyol 1. Lig ekiplerinden Bandırmaspor Kulübü, Başkan Onur Göçmez'in görevinden ayrıldığını açıkladı.

Onursal Başkan olarak destek verecek

Bandırmaspor kulübünden yapılan açıklamada, "Sayın Onur Göçmez, 20 Şubat 2024 tarihi itibarıyla Bandırmaspor Kulüp yönetiminden ayrılmıştır. Sayın Göçmez, Onursal Başkan olarak geçmişte olduğu gibi desteklerine devam edecektir.

Yeni başkan Gürel Soylu oldu

Yeni Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Gürel Soylu olmuştur. Gürel Soylu başkanlığında mevcut yönetim kurulumuz görevine devam edecek olup şehrin dinamikleri ile eşgüdümlü olarak tesisleşme yatırımlarını hız kesmeden sürdürecektir. Sezon başında konulan sportif hedeflere ulaşmak için de topyekün mücadele edilecektir.

Onur Göçmez ve Gürel Soylu basın toplantısı düzenleyecek

Şehrimizzden ve taraftarlarımızdan beklentimiz bu verilen kesintisiz mücadelede her zaman olduğu gibi takımımızın yanında olmasıdır. Gelişmlerle ilgili Onursal Başkanımız Sayın Onur Göçmez ile başkanımız Sayın Gürel Soylu haftaya basın toplantısı düzenleyecektir" ifadelerine yer verildi.

Onur Göçmez, Beşiktaş yönetiminde yer alıyor

Bilindiği üzere Onur Göçmez, aynı zamanda Trendyol Süper Lig ekiplerinden Beşiktaş Kulübü'nün yönetim kurulunda yer alıyor.

Onur Göçmez kimdir?

Onur Göçmez, 1977 yılında İstanbul’da doğdu. İlk, orta ve lise öğrenimini Bandırma’da tamamlayan Onur Göçmez, İstanbul Üniversitesi İktisat Fakültesi Kamu Yönetimi bölümünden mezun oldu. Lojistik sektöründe birçok önemli görevde bulunan Onur Göçmez, Arkas Holding Lojistik Grubu Başkanlığı görevine devam etmektedir. 

Bandırmaspor Onursal Başkanı olan Göçmez; sportif direktör, asbaşkan ve başkan olarak çeşitli görevlerde bulundu. Bir dönem TFF 1. Lig Kulüpler Birliği Başkanlığı görevini yürüttü. Göçmez, görev süresi içinde stratejik futbol yönetimi, tesisleşme, kurumsallaşma gibi önemli çalışmalarda bulundu. Çocukluk yıllarından bu yana siyah-beyaz renklere bağlı olan Göçmez, 2017 yılından bu yana Beşiktaş Jimnastik Kulübü kongre üyesidir. Onur Göçmez evli ve üç çocuk sahibidir.

Senin için hazırladığımız haberler