Beşiktaş zirveyi garantiledi

7 Mart 2018 18:37- Son Güncelleme - 7 Mart 2018 18:37
Google news abonelik

Bu yıl Yükselme Ligi’nde mücadele eden Beşiktaş eSports Takımı, beş haftalık heyecanın ardından normal sezonu ilk sırada tamamlamayı başardı.

Etkili oyunla kazandı

League of Legends 2018 Yükselme Ligi Kış Mevsimi’nde ilk haftadan itibaren üstün bir performans ortaya koyan Beşiktaş eSports Takımı, zirvedeki yerini kimseye kaptırmayarak normal sezonu lider tamamladı. Beşinci hafta mücadelelerinde Macro Maniacs karşısına çıkan siyah-beyazlılar, yine etkili bir oyunla galip gelmeyi bildi.

Liderliği garantiledi

İlk maçta yukarıda metanın en güçlü şampiyonlarından Sion’u almayı başaran Beşiktaş, Koreli yıldızı Naehyun içinse Vladimir kilitledi. Başarılı alt koridor ikilisi Luger-Tolerant da Ezreal ve Alistar seçimlerine yöneldi. Çekişmeli geçen karşılaşmayı yerinde hamleler ve harita kontrolüyle kazanan Beşiktaş ilk maçın ardından liderliğini garantiledi.

Finale yükselme şansı

Play-off’lara birinci sıradan girerek Team Cappadocia ile eşleşen Beşiktaş eSports Takımı, gelecek hafta oynanacak seride rakibini yenmesi durumunda finale yükselecek. Tüm karşılaşmalar LoLespor Youtube kanalından canlı olarak yayınlanacak.

Premier Lig, La Liga, Bundesliga, NBA, F1, Portekiz Ligi, UFC S Sport Plus'ta! Taahhüt yok, kurulum yok, tıkla hemen izle!