Beşiktaş'a Emre Akbaba piyangosu!

17 Haziran 2018 09:58- Son Güncelleme - 17 Haziran 2018 12:58
Google news abonelik

Emre Akbaba için Alanyaspor ile temas halinde olan Beşiktaş’a, Orkan Çınar piyangosu vurdu. Süper Lig’den birçok kulübün radarında olan Orkan için devreye Alanya girdi, Kara Kartal ise Emre için Akdeniz ekibine yaptığı teklifi yeniledi.

Geçen sezon başında Gaziantepspor’dan büyük umutlarla transfer edilen ve devre arasında Konyaspor’a kiralık olarak gönderilen Orkan Çınar’a teklif üstüne teklif yağıyor. 22 yaşındaki futbolcuya Göztepe ve Alanyaspor’un yanı sıra ligin yeni ekipleri Erzurumspor ile Rizespor’un, talip olduğu öğrenildi. Siyah-Beyazlılar ise Emre Akbaba transferinden dolayı yakın ilişkilerde bulunduğu Alanya ile pazarlık masasına oturdu. Ancak bu görüşme Orkan transferinden çok, Emre Akbaba için yapılan görüşmeye döndü.

Süre istediler

Geçtiğimiz günlerde 25 yaşındaki futbolcu için Turuncu-Beyazlılar’a, Mustafa Pektemek, Aras Özbiliz ve bir miktar para öneren Beşiktaş, teklifini yeniledi. Kara Kartal, bu öneriye bir de kiralık olarak Orkan’ı ekledi. Düşünmek için süre isteyen Alanyaspor, önümüzdeki günlerde Siyah-Beyazlılar’a kararını iletecek. (Fanatik)