Beşiktaş'a limit engeli!

2 Ocak 2020 10:00- Son Güncelleme - 2 Ocak 2020 10:00
Google news abonelik
Beşiktaş'a limit engeli!

Beşiktaş, TFF'nin yayınladığı harcama limitlerini aşmamak için Fiorentina forması giyen Pedro'nun transferini askıya aldı.

Fiorentina, Beşiktaş'ın transfer etmek istediği Pedro'ya başka taliplerin çıkması üzerine kiralamadan vazgeçti ve oyuncuyu satma kararı verdi.

Kara Kartal, bu gelişme üzere harcama limitlerine takılmamak için transferi dondurdu.

Diğer yandan 23 Aralık’ta Vincenzo Montella’nın yerine Fiorentina’nın başına getirilen Teknik Direktör Giuseppe Iachini de, “Hiç kimseyi göndermeyin, ben bir görmek istiyorum” diyerek Pedro’nun gidişini beklemeye aldırdı.

İtalyan basınında yer alan haberlere göre Iachini, “Fiorentina’da belki yeterince kendini ifade etme fırsatı bulamadı. Bir denemek ve ondan sonra karar vermek istiyorum” diyerek Pedro’nun kiraya verilmesine karşı çıktı.

Gelişmeleri firenzeviola.it sitesi şu şekilde aktardı:

“Fiorentina’da Pedro gidecekler listesindeydi ancak şu anda şüpheli. Brezilyalı golcünün durumunu okumak kolay değil. Yeni Teknik Direktör Giuseppe Iachini, Pedro’nun tranfserini bloke etti. Türkiye’den Beşiktaş’a transfer olma ihtimali bu nedenle zora girdi. Fiorentina koçunun yeni fikirleri var. Bugüne kadar kendini iyi ifade etme imkanı bulamayan 1997 doğumlu golcünün niteliklerinin dikkatlice değerlendirilmesini istiyor. Montella tarafından rafa kaldırılan Pedro’nun bundan sonra ne verebileceğini görmek istiyor ve bu onun geleceğinde belirleyici olacak. Ayrıca oyuncuya Fluminense, Flamengo ve Benfica’nın yanı sıra birçok kulüp talip ve Fiorentina onu ücretsiz gönderme fikrine sıcak bakmıyor.” (Akşam)

Duraklamalarda 4 gol birden!