İlker Yağcıoğlu: Beşiktaş'ın lige tutunması zor!

İsa Kethüda
03.12.2023 - 23:01 | Son Güncellenme: 03.12.2023 - 23:04

Trendyol Süper Lig'de Beşiktaş'ın Ankaragücü karşısındaki beraberliğin TRT Spor yorumcuları İlker Yağcıoğlu, Tugay Kerimoğlu ve Ogün Temizkanoğlu değerlendirdi. İşte detaylar...

İlker Yağcıoğlu: Beşiktaş'ın lige tutunması zor!

AJANSSPOR-HABER

Trendyol Süper Lig'in 15. haftasında Ankaragücü ve Beşiktaş 1-1 berabere kaldı. Beşiktaş'ın performansını ve oyuncuları TRT Spor'da İlker Yağcıoğlu, Tugay Kerimoğlu ve Ogün Temizkanoğlu değerlendirdi. 

İlker Yağcıoğlu, Beşiktaş'ın lige tutunmasının zor olduğunu dile getirirken, Tugay Kerimoğlu ve Ogün Temizkanoğlu mevcut oyuncu grubuna eleştirilerde bulundu.

"Ligde tutunması zor"

İlker Yağcıoğlu, "Keyifli bir maç olmadı. Çok fazla pozisyon göremedik. Hem hafta içindeki Avrupa maçı hem bugünkü seçim takımdaki konsantrasyonu da dağıtmış. Beşiktaş'ın bu saatten sonra ligde tutunması kolay değil" dedi.

İlgini Çekebilir
Beşiktaş’ta yeni başkan belli oldu
Habere Git

"Beşiktaş'ta reaksiyon göremedim"

Tugay Kerimoğlu, Necip Uysal'ın performansını ve Beşiktaş'ın oyununu şu sözlerle değerlendirdi: "Hafta arasında oynanan Avrupa maçından sonra Beşiktaş'tan bir reaksiyon bekledim. İlk yarıda bunu hiç göremedim. Necip'e özel bir parantez açmak gerekirse saha içindeki fedakarlığı takdire şayan. Chamberlain'in attığı gol de olumlu bir durum başka da olumlu bir şey göremedim."

"Oyuncuların öz güveni yok olmuş"

Ogün Temizkanoğlu, Beşiktaşlı futbolcuları şu sözlerle değerlendirdi: "Beşiktaş tarafında değişen şey Rıza Çalımbay'ın değişiklikleri oldu. Daha hareketli oyuncuları oyuna soktu. Genel olarak oyuncuların da öz güvenleri yok olmuş. Hepsi yetenkli isimler ama sahadaki performansları yetersiz."

"Oyuncu grubu kendini sorgulamalı"

Tugay Kerimoğlu, Beşiktaş'taki isimler için, "Umut ne yaptı bugün? Sana şans geliyor gerisi yok. Onur'a bakıyorsun katkısı yok. Amir ile olmuyor mücadele eden bir orta saha lazım. Zaynutdinov da yok oyunda. Necip'i ve Mert'i ayırıyorum yalnızca. 

İlgini Çekebilir
Adalı 3’üncü kez kaybetti
Habere Git

Yeni başkan, teknik ekip üzerine düşeni yapar ancak oyuncu grubunun da kendini sorgulaması lazım." değerlendirmelerinde bulundu.

Backgammon Narde online
4.2
Senin için hazırladığımız haberler