Beşiktaş'ın yeni transferleri kampa katılıyor!

07.07.2018 - 10:52 | Son Güncellenme: 07.07.2018 - 13:52

Beşiktaş'ın yeni transferleri kampa yetişiyor! Beşiktaş, Osmanlıspor'un yıldızları ile anlaştı.

Beşiktaş, Serdar Gürler ve Musa Çağıran’ın transferi konusunda Osmanlıspor’la anlaşmaya vardı. 2 futbolcuyu satın alma opsiyonlu kiralamak için Ankara temsilcisiyle 3 milyon euroya el sıkışan yönetimin, yeni isimleri 11 Temmuz’da başlayacak Avusturya kampına getireceği kaydedildi.

Siyah-Beyazlılar, yerli transferi konusunda rotasını geçen sezon Spor Toto Süper Lig’de küme düşen Osmanlıspor’a çevirmişti. Ankara temsilcisinin 2 yıldızı; Serdar Gürler ve Musa Çağıran için harekete geçen Beşiktaş Yönetimi, iki futbolcuyla da menaceri aracılığıyla anlaşma sağlamıştı. Bu gelişmenin ardından Başkent ekibiyle görüşmelere başlayan Kara Kartal, 2 oyuncu için 3 milyon Euro’luk satın alma opsiyonlu kiralama önerisinde bulunmuştu. Konuyla ilgili olarak Osmanlı cephesinden dün Beşiktaş’a beklenen yanıtın geldiği öğrenildi. Osmanlıspor’un, Siyah-Beyazlılar’a olumlu yanıt verdiği bildirildi.

Opsiyon konusu...

Yeni sezon hazırlıkları kapsamında Slovakya’da bulunan Siyah-Beyazlılar’ın, Osmanlıspor’dan gelen olumlu yanıtın ardından bu 2 ismi ikinci etap kampına yetiştirmeyi planladığı kaydedildi. 11 Temmuz’da Avusturya’da çalışmalarını sürdürecek olan Kara Kartal’ın kampında; Serdar Gürler ve Musa Çağıran’ın da yer alması bekleniyor. Beşiktaş ve Osmanlıspor kulüplerinin satın alma opsiyonu konusunda görüşmelerini sürdürdüğü ve bu konuda da anlaşmanın yakın zaman içerisinde duyurulacağı belirtildi. (Fanatik)

Senin için hazırladığımız haberler