AjanssporAjansspor uygulamasını indir

Gökhan Töre'nin eşi Buket Töre'den anlamlı bir hareket geldi

Ajansspor Editör
İsa Kethüda
İlk Yayınlanma : 03 Ağu 2021 - 22:51 / Son Güncelleme : 03 Ağu 2021 - 22:54

Beşiktaş forması giyen Gökhan Töre'nin Eşi Buket Töre, Manavgat'ta yaşam alanlarını kaybeden afetzedeler için yardım kampanyası başlattı. İşte detaylar...

Gökhan Töre'nin eşi Buket Töre'den anlamlı bir hareket geldi

AJANSSPOR - HABER

Türkiye'nin birçok bölgesinde ciğerimizi yakan orman yangınları sürüyor. Yangını söndürmek için büyük mücadele verilirken Beşiktaş oyuncusu Gökhan Töre'nin eşi Buket Töre'den anlamlı bir hareket geldi.

Yardım kampanyası başlattı

Buket Töre, Manavgat'ta yaşam alanlarını kaybeden afetzedeler için yardım kampanyası başlattı.

Töre, "Yangın bölgesine destek zamanı" başlığıyla yaptığı açıklamada şunları söyledi:  

 

"Gönüllü arkadaşlarımızla bir oluşum başlattık"

"Ülkece tarifi de yaşaması da çok zor günlerden geçiyoruz. Ciğerlerimiz yanıyor. Nefesimiz kesiliyor. Şimdi hepimiz için birlik olma, elimizden ne gelirse yapma vakti. Manavgat'ta yaşam alanlarını kaybeden afetzedelerimiz için biz de gönüllü arkadaşlarımızla bir oluşum başlattık. 

"Lütfen siz de bize destek olun"

Topladığımız yardımlarla yuvalarını kaybetmiş yaşlılarımızı, engellilerimizi, çocuklarımızı, ailelerimizi temel ihtiyaçlarını sağlayarak bulduğumuz evlere yerleştiriyoruz; hasarlı evleri ve iş yerlerini onarıp yeniden yaşanacak hale getirmek için çalışıyoruz. Bu zor günleri ancak kenetlenerek ve birbirimizin yaralarını sararak atlatabiliriz. "Ben ne yapabilirim ki?" diye düşünmeyin, en küçük yardım bile çok önemli. Lütfen siz de bize destek olun. "