Beşiktaş'ta 3 futbolcu, Kasımpaşa maçıyla siyah beyazlı formaya veda edecek

Özgür Koç
26.05.2024 - 11:22 | Son Güncellenme: 26.05.2024 - 12:56

Süper Lig'de 2023-24 sezonunu bu akşam oynayacağı Kasımpaşa maçıyla kapatacak olan Beşiktaş'ta, sözleşmeleri sona erecek 3 futbolcunun siyah beyazlı formayla son kez sahaya çıkması bekleniyor.

Beşiktaş'ta 3 futbolcu, Kasımpaşa maçıyla siyah beyazlı formaya veda edecek

AJANSSPOR - HABER

Trendyol Süper Lig'in 38. ve son haftasında bu akşam Kasımpaşa'ya konuk olacak Beşiktaş'ta, bazı futbolcuların son kez siyah beyazlı formayı giymesi bekleniyor.

Ghezzal, Worrall ve Umut Meraş veda ediyor

Milliyet Gazetesi'nin haberine göre; Rachid Ghezzal, Joe Worrall ve Umut Meraş bugün Beşiktaş’a veda edecek. Sözleşmeleri bitecek olan deneyimli oyuncularla yolların ayrılmasına kesin gözüyle bakılıyor.

Sözleşmeleri yenilenmeyecek

Sözleşmesindeki maç sayısına bağlı uzatma opsiyonu kaldırılan Ghezzal, Kartal’dan ayrılacak. Kontratı bitecek Umut Meraş’a yeni teklif yapılmayacak.

Joe Worrall geri dönüyor

Siyah-beyazlılar devre arası Nottingham Forest’ten kiralanan Worrall’la da vedalaşacak. Beklentileri karşılayamayan İngiliz stoper ülkesine dönecek.

Cehk ve Salih'in sözleşmesi uzatılacak

Kartal’da kaptan Cenk Tosun ve Salih Uçan’ın sözleşmeleri de bitiyor. Siyah-beyazlı yönetim iki oyuncuyla da nikah tazelemeyi planlıyor. Maddi konularda anlaşma sağlanması halinde Cenk ve Salih’in sözleşmeleri büyük olasılıkla ikişer yıl uzatılacak.

Senin için hazırladığımız haberler