Beşiktaş'ta Ersin Destanoğlu ile sözleşme pazarlığı

22.09.2022 - 13:10 | Son Güncellenme: 22.09.2022 - 13:15

Beşiktaş, sezon sonu sözleşmesi bitecek olan Ersin Destanoğlu ile görüşüyor. Sözleşmesinden ötürü aklı karışık olan ve performansı dibe vuran Ersin, yeniden takıma kazandırılmaya çalışılacak.

Abone Ol
Okuma süresi: 1dk

AJANSSPOR - HABER

Beşiktaş'ın genç file bekçisi Ersin Destanoğlu, derbi öncesinde yine sözleşme krizi çıkardı. Yıllık 20 milyon lira isteyen 21 yaşındaki eldivene son olarak 12 milyon lira teklif edildi.

Ersin, senelik 1.4 milyon euro talep etti

Genç eldiven, başlangıç görüşmelerinde 4 yıllık mukaveleyle birlikte senelik 1.4 milyon euro talep etti. Yönetim ise bu rakamı fazla buldu.

Başarılı kalecinin menajeri son olarak yıllık 20 milyon lira istediklerini aktarırken, Beşiktaş yönetimi ise 12 milyon lira verebileceklerini futbolcu cephesine iletti.

İlgini Çekebilir
Beşiktaş'a bir iyi, bir kötü haber!
Habere Git

Ceyhun Kazancı derbi öncesi devrede

Ceyhun Kazancı, Fenerbahçe maçı öncesi olası bir krizin önüne geçmek için milli arada Ersin ve menajeriyle yeniden görüşecek.

Kazancı'nın hedefi, ön protokol imzalayıp hem oyuncunun moral ve motivasyonunu yükseltmek hem de derbide kaleye geçmesini sağlamak.

Bilindiği gibi Ersin'le yönetim arasında yaşanan sözleşme krizi nedeniyle 2 maçlığına kaleye Emre Bilgin geçmişti. Emre de performansıyla yetersiz kalmıştı.

Senin için hazırladığımız haberler