Beşiktaş'ta Emrah Bayraktar'dan açıklama: Berkay Yılmaz'ı izliyoruz

İsa Kethüda
14.12.2023 - 17:25 | Son Güncellenme: 14.12.2023 - 17:35

Transfer haberleri. Beşiktaş'ta futbol takımları genel koordinatörü olan Samet Aybaba'nın yardımcılığına getirilen Emrah Bayraktar önemli açıklamalar yaptı.

Beşiktaş'ta Emrah Bayraktar'dan açıklama: Berkay Yılmaz'ı izliyoruz

AJANSSPOR-HABER

Radyospor'da Özgür Sancar'ın canlı yayın konuğu olan Bayraktar, ''Emir Şiranlı ile futbol şubesinde görev alacağız. Samet Hoca takımla ilgili teşhisi koydu seviyeyi arttırmak için. Taraftalarımız hiç kuşku yok ki daha iyi bir Beşiktaş izleyecek. 

Şu anda A takımda bulunan tüm akademi oyuncuları ile daha önce Beşiktaş'ta altyapı koordinatörü olduğum dönemde çalıştım. Bu oyunculara kulübümüze kazandırmıştık. 

"Samet Hoca'nın varlığı çok büyük bir önem arz ediyor"

Samet Hoca kariyeri boyunca genç oyunculara çok fırsat vermiştir. Şimdi A takımdaki genç oyuncularımız için Samet Hoca'nın varlığı çok büyük bir önem arz ediyor" dedi. 

İlgini Çekebilir
Beşiktaş, Aboubakar için çözüm arıyor
Habere Git

"Berkay Yılmaz takip ettiğimiz bir oyuncu"

Beşiktaş'ın transfer gündeminde olan Freiburg'da oynayan gurbetçi futbolcu Berkay Yılmaz'ın beğendikleri bir oyuncu olduğunu belirten Bayraktar, "Evet Berkay beğendiğimiz, takip ettiğimiz bir oyuncu. 

"Böyle yetenekli oyuncuları takip edeceğiz"

Yeni dönemde böyle yetenekli oyuncuları da takip edeceğiz. Sol bek oynuyor. Bildiğimiz ve takip ettiğimiz bir oyuncu" şeklinde konuştu. 

"Çok başarılı olacağımıza inanıyorum"

Emrah Bayraktar son olarak, "Beşiktaş'ın içinden yetişmiş Samet Aybaba ve Feyyaz Uçar'ın futbolun başında olması Beşiktaş'ın geleceği çok önemli. Çok başarılı olacağımıza inanıyorum" dedi. 

İlgini Çekebilir
Beşiktaş, Wout Weghorst iddialarını yalanladı
Habere Git

Bu sezonki performansı

Öte yandan 18 yaşındaki sol bek oyuncu Berkay Yılmaz, Almanya'da Freiburg U19 forması giyiyor. Bu sezon 7 maça çıkan Yılmaz 1 gol ve 2 asist kaydetti.

Genç oyuncu A Milli Takım'ın alt yaş kategorilerinde de forma giydi.

  • Türkiye U17: 6 maç
  • Türkiye U18: 5 maç
  • Türkiye U19: 5 maç, 1 asist

Senin için hazırladığımız haberler